Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Ordu Otobüs Bileti

Ordu Otobüs Bileti İle Gelen Güzellik

Osmanlı Döneminde bağlı olduğu Trabzon ilinden ayrılan Ordu, bugün Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde bulunan yegane güzelliklere sahip az sayıda ki ilinden biridir. Tipik bir Karadeniz ili olan Ordu’nun tarihi MÖ 400’lü yıllara kadar dayanmaktadır.


Harika Karadeniz mutfağına sahip, muhteşem doğa güzellikleriyle ve Ordu insanının güler yüzlü sıcakkanlı samimiyetiyle mutlaka gidilip görülmesi gereken yerler arasındadır. Otobüs bileti satın alarak gidebileceğiniz şehrin, doğa güzelliklerine hayran kalacaksınız.


Çeşitli doğa turlarının düzenlendiği yeşilin her tonunu görebileceğiniz turlarda ve yaz aylarında püfür püfür esen yaylaların tadına doyamayacaksınız. Yapmanız gereken tek şey ise bir tane Ordu otobüs bileti satın almak.


İnternet Aracılığıyla Ordu Otobüs Bileti Satın Almak Çok Kolay

Giderek kirlenen dünya ve insanın değer bilmez yapısı sayesinde Ordu’nun muhteşem doğa güzellikleri ve yeşili kaybolmadan bir an önce bir Ordu otobüs bileti satın alarak yola koyulmalısınız. İnternet üzerinden yapacağınız işlem sayesinde beş dakika dolmadan biletiniz cebinizde.


Ordu’ya gideceğiniz otobüslerimiz hem güvenilir hem de evinizin rahatlığını aratmayacak kadar konforlu koltuklarıyla sizleri evinizde hissettirecek. Yapacağınız yolculuğun tarihini belirledikten sonra sefer sorgulayarak gün içerisinde hangi saatlerde Ordu yolculuğu yapan kaç otobüsün olduğunu öğrenebilir size uyacak en uygun saati seçerek, dilediğiniz koltukta kendinize yer ayırtabilirsiniz. Hayatı kolaylaştıran internet sayesinde bilet almanızda işte bu kadar kolay.


Garda saatlerce otobüs bekleme ve bilet alma çilesi internet kolaylığıyla sona erdi. Otobüsünüzün kalkmasından yarım saat önce otobüs garında olmanız yeterli. Tek bir tuş sayesinde tasarruf ettiğiniz zamanınızı tatilinizi planlayarak ya da yolculuk hazırlığı yaparak geçirebilirsiniz. Ordu’nun güzelliklerini kaybolmadan bir an önce keşfetmek için acele edin, biletinizi şimdiden ayırtın.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.