Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Gümüşhane Otobüs Bileti

Gümüşhane Otobüs Bileti Hakkında

Karadeniz’in muhteşem yeşilini, doğasını ve taze havasını bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Gümüşhane ise Doğu Karadeniz de bulunan eşsiz bir şehir. Eğer Gümüşhane yolculuğu yapacaksanız ve yolculuğunuzun eziyetten ziyade konforlu bir yolculuğa dönüşmesini istiyorsanız Gümüşhane otobüs bileti almak için doğru adres kesinlikle Metro Turizmdir.

Metro turizm, otobüs yolculuğunu eziyet olmaktan çıkarıyor ve dünyanın en rahat ve konforlu seyahatine dönüştürüyor. T.C. Ulaştırma Bakanlığının kara yolları ile ilgili olarak düzenlediği tüm yetkinlik belgelerine sahip olan Metro Turizm şirketi, Klas, Suit, Mini Free otobüs modeli konforu ile size eşsiz bir seyahat konforu sağlayacaktır. Huzur içinde ve konforlu bir yolculuk yapın ki, Gümüşhane’ye vardığınızda bir gününüzü dinlenmek için ayırmanız gerekmesin. Şehrin önde gelen yerlerini gezmeye başlayabilmeniz için size konforlu bir yolculuk vaat ediyoruz.

Arkeolojik sit alanı Satala Antik Kenti, Liman Gölü, Artabel Gölleri, Tabiat parkı Gümüşhane'de sizleri bekliyor. Meşhur yaylalardan Boyun yurt, Kazık beli yaylaları da görmeye değer. Doğal güzelliklerden Krom Vadisi, Tohumoğlu Köprüsü, Kova Kalesi, İmera Manastırı, Karaca Mağarası, Keçi Kalesi, Gümüş tuğ Kalesi, Torul Kalesi, Kürtün Barajı da es geçilmemesi gereken yerlerdendir.

Gümüşhane’ye gidip de dünyanın en özel Karadeniz lezzetlerini tatmadan gelmek olmaz. Güveç yemekleri, gudu, fırın erişte, gendirme, mantı çorbası, evelek dolma, fasulye bulgurlusu, borani, lemis, siron, haşıl, köme, pestil ve burma tatlıları, yörenin en meşhur lezzetlerindendir. Hemen bir Gümüşhane otobüs bileti alarak, bu görülesi yerlere ve özel lezzetlere Metro Turizm farkıyla ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Otobüs Bileti Fiyatları

Metro Turizm ile gideceğiniz yerle ilgili olarak, otobüs bileti fiyatlarını ve kampanyaları öğrenmek çok kolay. Sadece Metro turizm web sitesine girerek fiyat bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün. Dilerseniz online bilet uygulamasından ilgili alanları doldurarak bilet fiyatlarını anında görebilirsiniz. Ya da 505 182 34 55 whatsapp numarasını arayarak, bilet fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bir diğer irtibat numaramız da; 850 222 34 55. Yolculuklarınızda size %12,5 veya %10 para puan getiren Metro üni ya da Passenger kartları sayesinde çok daha avantajlı fiyatlarla yolculuk edebilirsiniz.

Gümüşhane Balıkesir Otobüs Bileti Satış Noktaları

Metro Turizm bilet satış ofislerine ulaşmak için web sitesine girerek ‘satış ofisleri’ sekmesine tıkladığınızda, gerek harita üzerinden, gerekse de açık adres araması yaparak tüm Gümüşhane otobüs bileti satış noktalarını görüntüleyebilirsiniz. 

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.