Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Burgaz İstanbul Otobüs Bileti

Burgaz İstanbul Otobüs Bileti

Bazı yolculuklar yolcular açısından oldukça sıkıcı ve rahatsız geçmektedir. Çünkü yolculuğun sürdürüldüğü otobüs maalesef ki yeni olmamakta, hatta bir dolmuş gibi her duraktan yolcu alarak sizlere rahatsızlık durumunu yaşatmaktadır. Bunun önüne geçmek için yapacağınız şey oldukça basittir: Metro turizmi seçmek. Yıllardan beri sizlere sunmakta olduğumuz hizmeti her geçen gün daha da arttırmak ve sizlere daha iyi bir imkan sunmak için çalışmaktayız.


Bunun sonucu olarak da her yıl yenilenen otobüs filomuzla sizlerin yolculuğunu hem konforlu hem de eğlenceli hale getirmek için uğraşmaktayız. Burgaz İstanbul otobüs bileti alacağınızda ilk tercihiniz olan şirketimiz sizin bu yolculukta rahat etmeniz için otobüslerimize tv ve internet takviyesi yapmıştır. Televizyonlarda genelde izlenen en az 5 kanal bulunurken internetimiz de yolculuk boyunca çekecektir.


Dilerseniz sevdiğiniz diziyi otobüste takip edebilir, dilerseniz de internetten sosyal medya hesaplarınıza göz atabilirsiniz. Burgaz İstanbul otobüs bileti aldığınızda sizleri evinizde hissettirecek olan sıcak ve soğuk içecek ikramlarımızla yiyecek sunumları da sizlere gerekli konforu yaşatma çabamızın bir parçasıdır.


Burgaz İstanbul Otobüs Bileti

Metro turizm ile İstanbul Burgaz otobüs bileti alırken en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Bu sürede sizlere en rahat otobüsleri sunan tek firma olmamızı test ederek güler yüzlü personelimizle kendinizi evinizde gibi rahat hissedeceksiniz. Aynı zamanda otogarda sizleri bekleyen ulaşım araçlarımız evinize n yakın noktaya kadar giden servis imkanı ile sizleri otogarda ellerinizde eşya ile bırakmayacaktır.


Dolmuşların kabul etmediği bagajlarınız servislerimiz ile kolayca size yakın noktaya kadar getirilecek bu sayede otogarda indikten sonrada aldığınız biletin sağladığı imkanlardan yararlanmaya devam edebileceksiniz. Sizde sağlıklı ve güvenli bir yolculuk geçirmek istiyorsanız bizi tercih edin.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.