Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Bayburt Otobüs Bileti

Bayburt Otobüs Bileti Fiyatları

Yolunuz Bayburt’a düştüyse artık nasıl gideceğim, neye bineceğim ya da Bayburt otobüs bileti almak için hangi otobüs firmasını tercih etmeliyim gibi sorular kafanızı kurcalamamalı. Zira yılların tecrübesi ve güvencesi ile Metro Turizm, gün geçtikçe genişleyen yolculuk ağı ile sizlere en konforlu otobüs yolculuğunu sunmaktan büyük bir onur duyar.

Yolcum nerede uygulaması sayesinde yolcunuzun konumunu takip sistemi ile inceleyebilir ve online takip oluşturabilirsiniz. Her geçen gün otobüs donanımı ve konforu konusunda zenginleşen Metro Turizm;  Metro suit, Class, Euro, rent, mini, free gibi tam randımanlı otobüs filolarıyla hizmetinizde.

Bayburt kenti; Bayburt Kalesi, Masal köyü, Dede Korkut Türbesi gibi mistik yapıları ile ülkemizde yer alan en gezilesi şehirlerdendir. Doğayla özdeş bozulmamış otantik özelliklere sahip olan bu şehir, önemli ören yerlerinden biri olan Sırakaya Kalesi ile sizleri bekliyor. Korgan köprüsü, Çımağı Mağarası, Yakutiye camii, Bakı müzesi, gibi özel mimarilerle donanmış mevkileri de şehrin büyülü simgelerindendir. Kop Şehitliği ise, doğal yoldan oluşmuş olan kültür miraslarımızdandır. Özel lezzetlerden; Galagoş, lor dolması, Bayburt köftesi, ekşi lahana, kefenli kebap, alabalık, balık çorbası, sütlü kaygana, papara ya da ciğerli pilav gibi lezzetler, yörenin vazgeçilmez ünlü lezzetlerindendir.

Bayburt Otobüs Bileti Hakkında

Metro Turizm'in sunduğu Bayburt otobüs bileti fiyatlarını öğrenmek için web sitemizdeki iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede, gideceğiniz yer ile ilgili olarak tüm fiyat listelerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra Whatsapp destek hattını kullanarak, 0505 182  34 55, Metro Turizm otobüs biletleri ile ilgili her türlü desteği alabilirsiniz. Üstelik Metro Üni ve Metro Passenger kartı çıkarttığınız da size özel puan sitemi sayesinde yolculuk ettikçe puan kazanarak avantajlı yolculuklar yapabilirsiniz.


Bayburt Otobüs Bileti Satış Noktaları

Metro turizm sayesinde, Türkiye’nin her yerine gitmek, hatta oturduğunuz yerden Bayburt otobüs bileti almak artık çok kolay. Bilgisayarınızın başına geçerek online bilet uygulamasına girmeniz ve nereden nereye gitmek istediğinizi işaretlemeniz yeterli. Gidiş tarihini tıkladıktan sonra listeleye basarak cip, süit ya da class standartlarındaki otobüs özelliklerini görebilir, nereden saat kaçta bineceğinizi ve boş koltuklarını görerek koltuk tipini ve koltuk numarasını seçebilirsiniz. İşte online bilet alış verişi bu kadar kolay. Hatta bu işlemi bilgisayarınızın başında olmadan, telefonlarınıza (İOS – Android) uygulamalarını indirerek de gerçekleştirebilirsiniz

Ayrıca, Metro Turizm satış ofislerinin yerini öğrenmek de çok kolay! Ofislerin konumunu görmek için Web sitemize bulunduğunuz her yerden girebilir ya da 0850 222 34 55 nolu telefon hattından konu ile ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.