Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Bursa İzmir Otobüs Bileti

Metro Turizm’den Bursa İzmir Otobüs Bileti

Bursa’dan İzmir’e ve tam tersi yönde her gün çeşitli saatlerde seferler düzenleyerek herkesin kendine uygun olan vakitte yolculuklarını gerçekleştirebilmesini sağlayan Metro Turizm, tüm bu yolculuklarda üstün konfor ve rahatlıkla yolcularına hizmet vermektedir.


Sorunsuz bir şekilde Bursa İzmir otobüs bileti alarak yolculuklarına başlamak isteyenler için ise en güvenilir bilet alma yöntemi internet üzerinden biletleri satın alma oluyor. Yolculuğun yapılacağı ilk ve son noktalar olan Bursa ile İzmir’in seçilmesinin ardından bir tarih belirlenerek bu tarihte yapılacak olan tüm seferler görüntülenebilmektedir.


Seferlerin hangi tipteki otobüslerle yapılacağından koltuk doluluk oranlarına kadar her türlü detayın görüntülenebildiği bu sistem sayesinde yolcular diledikleri koltukları özgürce satın alabilmektedir.


İnternetten Bursa İzmir Otobüs Bileti Alma

Metro Turizm ile güvenli ve rahat yolculuk yapmak isteyenler online olarak bursa izmir otobüs bileti almak istediklerinde Metro Turizm sitesinde yer alan online bilet satın alma fırsatlarını kullanabilmektedirler. Kişiler biletleri satın alırken yolculuk yapacakları otobüsler hakkında da fikir sahibi oldukları için diledikleri konfor kalitesine sahip olan araçları rahatlıkla seçebilirler.


Boş koltuklar arasından seçilen yeni biletler sayesinde hiçbir şekilde otobüslerin kalkışı sırasında aynı koltuğa iki kişi için yer ayrılması gibi durumlarla karşılaşılmaz. İnternetten bursa izmir otobüs bileti almak aynı zamanda ekonomik açıdan da oldukça avantajlı olmaktadır. Diğer satın alma yöntemlerine göre çok daha uygun fiyatlarla satılan bu biletler aynı zamanda Metro Turizm farkı ile büyük bir indirimi yolculara sunmaktadır.


İnternet üzerinden gerçekleşen bilet satın alma yöntemlerinde kredi kartı ile ödeme gibi kolaylıkların kullanıcılara sunulması bu online bilet satın almayı daha cazip kılıyor.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.