Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Erzurum Otobüs Bileti

Kış Tatili İçin Erzurum Otobüs Bileti

En temel geçim kaynağı tarım ve hayvancılık olan Erzurum’un son zamanlarda yeni bir gelir kaynağı daha oluştu; kış turizmi. Kışın iş hayatının stresli ortamından biraz uzaklaşmak isteyenler, kar yağışı yeterli olmayan illerde yaşayanlar, kış sporları tutkunları, ailesiyle birlikte keyifli ve unutulmaz anlar yaşamak isteyen herkese kapılarını sonuna kadar açan Erzurum bu kış da sizleri dört gözle bekliyor.


4000 yıllık bir geçmişe sahip olan şehrin tarihi dokusu da görenleri kendisine hayran bırakacak cinsten. Sizde hem tarihin içinde kaybolmak hem de kış sporları yaparak bir taşla iki kuş vurmak isterseniz vakit kaybetmeden Erzurum otobüs bileti alarak kışın tadını çıkarmaya, yaşadığınız şehre kar düşmeden başlayın.


İnternetten Erzurum Otobüs Bileti Almak Çok Kolay

Erzurum’a gideceğiniz tarih belliyse Erzurum otobüs bileti almak için artı bir efor sarf etmenize artık gerek yok. Her şeyi internetinizin olduğu her yerden kolayca halledebilirsiniz. Şehrinizi, tarihi ve otobüsün kalkacağı saat dilimini seçtikten sonra, koltuk numaranız ve bay bayan yanı ne olursa seçimin tamamen size bırakıldığı sistemde 3 dakika içinde biletinizi satın alıp tatilinizi planlayacak bol vaktin tadını çıkarabilirsiniz.


Saatlerce Erzurum otobüs bileti alacağım diye ne zaman kalkacağını dahi bilemediğiniz otobüsler için garda bekleme derdi sona erdi. Yeni otobüslerin evinizin rahatlığını aratmayacak konforlu koltuklarında hiç sıkılmadan yol boyunca film izleyebilir, internette gezinebilir hatta oyun bile oynayabilirsiniz.


Güler yüzlü hizmet anlayışını ilke edinmiş firma çalışanları ile yolculuğunuz daha önce yapmış olduğunuz otobüs yolculuklarını size unutturacak. Bizleri seçtiğiniz için asla pişman olmazsınız. Ve otobüslerimizin geniş bagajları sayesinde ise artık kayak takımınızı dert etmenize hiç gerek yok.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.