Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Trabzon Otobüs Bileti

Trabzon’a Otobüs Bileti

Trabzon, Türkiye’nin bir ilidir ve bugün Karadeniz Bölgesi'nde yer alan şehirler içinde Samsun’un ardından ikinci en büyük şehirdir. Türkiye’nin en kalabalık ilk 30 ili içinde sayılan şehir 750 binden fazla kişiye ev sahipliği yapmaktadır ve bir o kadar da ziyaretçisi olduğu kesindir. Çünkü Trabzon kültürel ve doğal güzellikleri ile tam bir gezi kentidir.


Doğu Karadeniz tarafından denize kıyısı olması yanında yaylaları, Zigana Dağları arasındaki konumu ve pek çok turistik anıtı ile herkesin görmesi gereken bir şehirdir. Ayrıca iş ve ticari hayat açısından önemi sebebiyle her yıl binlerce kişi bu ili ziyaret etmektedir. Sahip olduğu konum, şehrin büyüklüğü ve uygun fiyatı nedeni ile kara yolu, özellikle de otobüs ile ulaşımı oldukça kolaydır. İhtiyacınız olan sadece bir Trabzon otobüs bileti


Metro ile Trabzon Otobüs Bileti

Metro Türkiye’nin ulaşım liderlerindendir ve ihtiyaç duyulan her yerden Trabzon’a bir Trabzon otobüs bileti sayesinde piyasadaki en uygun fiyatlara sizi ulaştıracaktır. Özellikle geniş yolcu taşıma kapasitesi sayesinde her gün her bölgeden Trabzon’a gitmek mümkün olmaktadır. Bu yolcu kapasitesi günümüzde yıllık 20 milyon civarındadır.


Metro aynı anda 1463 otobüs çalıştırabilmektedir ve günde ortalama 1400 sefer yapmaktadır. Yeni ve bakımlı araç filosu sayesinde Trabzon’a giden virajlı yollarda kalmayı sorun etmeye gerek kalmaz. Ayrıca pek çok noktada şehir içi servisler ile yolcular gidecekleri yere kadar götürülmektedir.


Hemen her ilde aktif acenteler üzerinden elden bilet satışı yapılabilmektedir. Sunduğu tüm hizmetler ve uygun fiyatı Metro ile yolculuğun neden tercih edildiğini açıklamaktadır. Siz de Trabzon otobüs bileti ile buna ortak olun.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.