Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
İzmir Tiflis Otobüs Bileti

İzmir Tiflis Otobüs Bileti Buradan Alınır

Ege’den Gürcistan’a Giden Yol

Önemli bir tarih birikimine sahip olan Tiflis, Gürcistan’ın başkenti olması itibariyle de sürekli olarak turist ağırlayan bir bölgedir. Birçok devletin idaresi altında kalan bölge, uzun yıllar Osmanlı yönetimi altında da bulunmuştur. Bu tarihsel arka planı, Tiflis’i tarih merakı olanı turistlerin uğrak alanı haline getirmiştir. Yakın zamanda Rus egemenliği altına da girmiş olan bölge, dünya üzerindeki birçok kültürü bünyesinde barındırmaktadır.


Yılın her mevsimi farklı turist kafilelerini misafir eden Tiflis, Karadeniz’e yakınlığıyla da bilinmektedir. Bu yüzden Karadeniz turuna çıkan kafileler, Tiflis’i de gezi listelerine yerleştirmektedirler. Böylelikle farklı bir ülkeyi de görmüş olma tecrübesini edinme fırsatını yakalamaktadırlar.


Tiflis hattı üzerine yapılan yolculuklar, Ege Bölgesi üzerinden de sıkça tercih edilmektedir. Ege Bölgesi halkının her yıl sıklıkla tercih ettikleri İzmir Tiflis otobüs bileti, firmalar tarafından farklı olanaklarla karşılanmaktadır.


İzmir Tiflis Otobüs Bileti

Dünya’nın ve Türkiye’nin birçok yerinden yolcu taşıyan firmamız, İzmir Tiflis otobüs bileti kapsamında da en çok tercih edilenler arasında sayılabilmektedir. İzmir üzerinden, Karadeniz Bölgesi’ne ve Tiflis’e doğru gidecek olan yolcularımızın bu alandaki tercihleri konusunda ilk sıralarda yer almaktadır. Alanımızda edindiğimiz uzun tecrübeler ile birlikte kara yolu taşımacılığında müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu çalışmalarımız İzmir Tiflis otobüs bileti tercihlerinizde de yoğun olarak devam etmektedir.


Metro turizm, her bölgeye yaptığı çalışmalarını bu hat üzerinde de sürdüren bir firma olarak piyasada yer almaktadır. Tecrübeli personellerimiz ve başarılı şoförlerimiz ile yolculuklarınızı keyifli kılmaya devam etmekteyiz. Ege’den Karadeniz’e uzanan yolculuğun saatlerini, sağladığımız konfor ile keyifli bir hale getirmekteyiz. Bunun yanı sıra uygun fiyat seçeneklerimiz ile de gezmeye gönül veren müşterilerimizi desteklemekten gurur duyan bir firma olmaya devam ediyoruz.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.