Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Balıkesir Otobüs Bileti

Balıkesir Otobüs Bileti Satis Noktalari

Balıkesir tatil noktası olarak çok tercih edilen bir ildir. Dünyanın en yüksek ve temiz oksijen oranına sahip olan bu güzel ilimize ulaşım çoğu zaman sıkıntılı olabilmektedir. Balıkesir komşusu illerde bu sorun çok fazla yaşanmayabilir ama iç Anadolu ve daha doğuya gidildikçe mecburen aktarma yapmak gerekli olmaktadır. Otobüs firmaları bazı seferlerini maddi çıkarlar sonucu iptal eder ya da aktarma yaptırmayı mecbur kılarak daha fazla para kazanma fırsatını yakalamak isterler.


Oysa biz Balıkesir otobüs bileti için satışlarda her zaman olabildiğince tek otobüs ile gidilebilecek şekilde seferler düzenlemeye çalışmaktayız. Balıkesir otobüs bileti için açılan seferler talepler doğrultusun da arttırılmakta ve sizlere daha iyi hizmet sunmak için otobüs filomuzu her geçen gün genişletmekteyiz.


2016 model otobüslerimizle sizlere hak ettiğiniz konforu ve huzuru sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Tüm personelimiz gerekli hizmet içi eğitimlerden geçerek sizlere daha iyi hizmet vermek için uğraşmaktadır. Araç içi ikramlarımız ve güler yüzlü personelimizle tüm yolculuklarınızı özel anlara çevirmek için uğraşmaktayız.


Balıkesir Otobüs Bileti Satışı İçin

Balıkesir otobüs bileti almak için çağrı merkezimizi arayarak istediğiniz seferi seçebilir ve yer ayırtabilirsiniz. Aynı şekilde tüm şubelerimiz üzerinden de istediğiniz sefere kendiniz için bir yer ayırtarak satın alabilmeniz mümkündür. İnternette yer alan resmi web sitemizden hem hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak hem de istediğiniz bileti rezerve ettirmek ya da satın almak mümkündür.


İşlemlerinizde güvenlik sınırları içerisinde kredi kartınız ya da banka kartınız ile satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aldığınız biletleri iptal ettirmek, açığa almak ya da sefer değişikliği için yine internet sitesinden ya da çağrı merkezinden yardım alabilirsiniz.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.