Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Diyarbakır Otobüs Bileti

Diyarbakır Otobüs Bileti İle Tarihi Yaşayın

Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve Türkiye’nin on ikinci kalabalık şehri olan Diyarbakır 9000 yıllık geçmişi ile tarihi bir şehrimizdir. İl sınırları içerisinde birçok tarihi cami ve kilise bulunan ilimizi gezip görmek için birçok yabancı turist Diyarbakır’ı ziyaret etmektedir. Diyarbakır Kalesi ve Malabadi Köprüsü Unesco tarafından dünya mirası listesine alınarak korunmaya alınmıştır. Sadece bu eserlerin değil neredeyse tüm Diyarbakır’ı tarihi dokusundan dolayı koruma altına alsak yeridir.


Tarihi dokunun yanı sıra kalabalık bir şehir olan Diyarbakır’da illa ki herkesin ya bir tanıdığı ya da akrabası vardır. Bayramlar, kısa resmi tatiller ya da canınızın sıkıldığı bir hafta sonu tanıdıkları ziyaret etmek veya şehri keşfe çıkıp tarihi kokuyu içinize çekmek için Diyarbakır otobüs bileti almak çok iyi bir fikir.


Uygun Fiyatlı Diyarbakır Otobüs Bileti

Güneydoğu Anadolu’nun incisi Diyarbakır’ı görmediyseniz çok şey kaçırmışsınız demektir. Yöresel yemeklerin tadına bakmak, Güneydoğu Anadolu insanının sıcakkanlılığı ve tarihi kokan kaldırımlarda kaybolmak için geç değil. Sizde Diyarbakır otobüs bileti alarak hafta sonu evde pinekleyeceğinize unutulmaz anılara sahibi olmak için oturduğunuz yerden hiç kıpırdamadan hemen bir Diyarbakır otobüs bileti satın alabilirsiniz.


İnternet üzerinden yapacağınız bu işlemde otobüs firmamızı seçtikten sonra hangi koltukta oturacağınız bay bayan yanı ve hangi tarih- zaman aralığında yolculuk yapacağınıza dair bilgileri girdikten ve kişisel bilgilerinizi doldurup, ödeme yaptıktan sonra her şey hallolmuş oluyor. Otobüsünüzün kalmasına yarım saat kala garda olmanız da yetiyor. Eskisi gibi saatlerce otobüs garında bekleme çileleri sona erdi. Yeni nesil otobüslerin, hizmet kalitesi yüksek müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kadrosuyla yolun nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.