Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
İstanbul Varna Otobüs Bileti

İstanbul Varna Otobüs Bileti İhtiyacınıza Hızlı Çözüm

Türk tarihinde önemli bir yeri olan Varna, Bulgaristan’ın Karadeniz kıyısındaki en büyük liman kenti olmasının yanında, bir turizm kenti olarak da dikkat çekmektedir. Osmanlı Tarihinde önemli bir yeri olan Varna Savaşı ile Haçlı Ordusunu yenerek Bulgaristan’ı almamızla birlikte Balkanlar’daki hakimiyetimizin de artmasına fırsat veren Varna’nın Türk insanının gözünde de ayrı bir yeri vardır. Her yıl, Türkiye’den pek çok kişi tarihi mekanları ziyaret ve denize girmek amacıyla bölgeye gitmektedir.


Özellikle yaz döneminde yoğun turist talebi alan Varna’ya karayolu ile sonbahar döneminde gitmek isteyenler için İstanbul Varna otobüs bileti ihtiyaçlarını hızlı ve güvenli bir şekilde sağlamak amacıyla, son derece uygun fiyatlardan oluşan bir paket hazırladık. Varna müzesini, Roma Hamamını, Katedrali, Primorski Parkını ve Slivnitsa ve Knyaz Boris sokaklarını görmek, 15 kilometrelik sahilden doyasıya faydalanmak için oluşturduğumuz uygun fiyat yelpazesi ile bilet alabilirsiniz.


Turistler ve İş Adamları İçin Bulunmaz Fırsat | İstanbul Varna Otobüs Bileti

Yaz nüfusu olarak bakıldığında yerleşik nüfusun dört katına çıkan nüfus, oldukça hareketli bir yaşantıya da olanak sağlamaktadır. Yaz döneminde ise Varna daha bir hareketlidir. Özellikle Uluslararası müzik festivali ile kente pek çok ünlü sanatçı gelmektedir. Haziran ayında düzenlenen Yaz festivalinde orada olmak isteyen yerli turistler, yoğun seyahat acentelerinde zaman kaybetmeden İstanbul Varna otobüs bileti alma avantajını yaşamak için yine Metro Turizm’i tercih ediyorlar. Tatilcilerimizin yanında Bulgaristan’da faaliyet gösteren iş adamlarımız için de özel bir fırsat olarak değerlendirilecek uygulamamız ile işgünü yoğunluğu arasında bilet satış ofisine gitmeden bilet alabilmelerine olanak sağladık.


Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda, hızlı, güvenli ve Metro Turizm avantajlarıyla İstanbul Varna otobüs bileti almak isteyen tüm müşterilerimiz için en avantajlı çözümlerle bilet satışımızı tüm yıl boyunca kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Evinizden dahi çıkmanıza gerek olmadan, bilgisayarınızın başında yapacağınız tercihler doğrultusunda Varna’ya zahmetsizce bilet almak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.