Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Bulgaristan İstanbul Otobüs Bileti

Bulgaristan İstanbul Otobüs Bileti

Bulgaristan İstanbul otobüs bileti bulmak için arayışa girenlere müjde. Türkiye turizm şirketleri öncüsü kuruluşumuz sizlere dünyayı daha yakın hale getirmek için Bulgaristan seferlerine başladı. Bulgaristan’dan Türkiye’ye gelmek için uygun bir sefer bularak bizimle yolculuk etmeniz mümkündür. Metro turizm olarak her sene yenilemekte olduğumuz otobüslerimiz ile sizlere en konforlu ve güvenli yolculuğu sunmak için çalışırız. Şirketimiz bünyesinde yer alan tüm şoförlerimiz gerekli belge ve deneyime sahiplerdir.


Sizlerin daha güvenle gideceğiniz yere ulaşmanız için ellerinden geldiğince sizi koruyarak bir yolculuk geçirmenizi sağlarlar. Aynı şekilde araç içi ve diğer tüm ekibimiz de sizlerle nasıl iletişim kuracakları yönünde gerekli hizmet içi eğitimlere tabii tutulmuşlardır. Bu eğitimler sayesinde sizlere yolculuk esnasında daha rahat bir ortam sunmak için çalışırlar. Gideceğiniz mesafenin uzun ya da kısa olmasına bakılmaksızın her yolcumuza araç içi ikramlarla sunum yapılmaktadır.


Ayrıca otobüs içerisinde yaşadığınız her sorunu da bildirerek kısa sürede çözülmesini sağlamak için host ya da hosteslerimizi çağırma butonları bulunur. Bulgaristan İstanbul otobüs bileti aldığınızda otobüs içerisindeki her konforu yaşamanız mümkündür.


Bulgaristan İstanbul Otobüs Bileti İle Uzun Yolculuklarda Eğlence Katmak

Uzun bir yolculuğa çıkarken bizi seçmişseniz en doğru seçimi yapmışsınız demektir. Bizler sizlere hizmet sunarken her zaman kendimizle yarışmaktayız. Bir adım ileri gitmemiz için yine kendimizle yarışarak daha kaliteli bir hizmet sunumu ortaya çıkarmaktayız.


Bulgaristan İstanbul otobüs bileti aldığınızda canınızın sıkılmaması adına otobüslerimizde her koltuğa özel olarak hazırlanan televizyonlardan günlük kanalları izlemeniz mümkün olacaktır. Aynı şekilde internet ağımızda tüm yolculuk boyunca sorunsuz olarak çekecek ve sizlere kesintisiz, ücretsiz bir internet bağlantısı sağlayacak, eğlenceli bir yolculuk geçirmenizi destekleyecektir.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.