Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
İstanbul Sofya Otobüs Bileti

İstanbul Sofya Otobüs Bileti'yle Yolculuk

Türkiye’de faaliyet gösteren otobüs firmaları genellikle ülke içerisinde bir ulaşım ağı oluşturmuşlardır. Bu nedenle yurtdışındaki yakın ülkelere çıkış otobüslerle sağlanmaz. Ama Metro turizm sayesinde artık İstanbul Sofya otobüs bileti bulabilecek, dilediğiniz zaman yolculuk yapmak için sefer aratabileceksiniz. Biletlerinizi alırken koltuk seçimini boş olan yerlerden istediğiniz koltuğa yapmanız mümkündür. Üstelik bu yolculuk uzun bir yolculuk olacağından tamamen sizin istediğiniz doğrultuda şekillenecektir.


Yolculuklarda sıkıcı ve rahatsız bir zaman dilimi geçirmeniz de tamamen önlenmeye çalışılmıştır. Uzman ekibimizle sizlerin her ihtiyacınızda yardımcı olmak için araç içinde ve satış noktalarında hazır bulunacağımızdan emin olabilirsiniz. Araç içi ikramlarımız tamamen ücretsizdir. Üstelik servis sonrası yeniden içecek ya da yiyecek talep etme hakkına da sahipsiniz. Otobüslerimiz son çıkan modellerden seçilmektedir.


Sizin rahat etmeniz için her şeyin düşünüldüğü firmamızda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına kişiye özel televizyon, internet ve oyun uygulamalarımızdan da yolculuk süresince yararlanmanız mümkündür. İnternet ağımızın da yolculuk sürecinde ücretsiz bir şekilde kullanımınıza sunulacağını ve sorunsuz bir çekim gücü olduğunu unutmayınız.


İstanbul Sofya Otobüs Bileti

İstanbul Sofya otobüs bileti rezervasyonlarımız diğer tüm otobüs bileti rezervasyonlarımız gibi belirli bir süre içerisinde geçerlidir. Siz bu süreyi aştıktan sonra maalesef ki biletiniz başka bir yolcuya satılabilir. Bunun olmaması için tarihlere dikkat etmeniz ya da dilediğiniz bir tarihe ertelemek üzere açık bilet almanız mümkündür.


Biletin açık olması demek kullanmak istediğiniz anda sipariş koduyla kullanabileceğinizi simgeler. Açık biletler kullanılırken fazla miktar tutması durumunda üzerine eksik kadar para eklersiniz, az tutarsa eğer kalan parayı bir sonraki İstanbul Sofya otobüs bileti alımınızda kullanabilirsiniz.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.