Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Kars Otobüs Bileti

Kars Otobüs Bileti Buradan Alınır

Ülkemizin en doğusunda bulunan Kars, zengin tarihi geçmişi ve coğrafi özellikleri ile tatil amaçlı olarak sıklıkla ziyaret edilmektedir. Öte yandan aile ziyareti, iş seyahati yahut sağlık turizmi gibi birçok amaç için de elverişli özelliklere sahiptir. Tarihi yapıları ve iklimi ile kültür turizmi ve kayak turizmi ile adından sıklıkla söz ettirmektedir. Sarıkamış Kayak Merkezi,  bu noktada kayak turizmi için en elverişli rotalardan birisi olmaktadır. Hangi amaç olursa olsun Kars'a ulaşım konusunda en yaygın alternatiflerden bir tanesi olan otobüs yolculuğunu en güvenilir ve hızlı şekilde sağlayabilirsiniz. Kars otobüs bileti almak isteyen kişiler artık gelişen teknoloji sayesinde internet üzerinden bir tık ile satın alabilmektedir. Hatta bunun da ötesinde akıllı telefonlara indirilebilen mobil uygulamalar ile de oldukça hızlı bir şekilde bilet satın alabilirsiniz.

İnternetten Kars Otobüs Bileti Satın Alma İşlemleri

Kars otobüs bileti almak isteyen kişiler çok uygun yollar ile koltuk seçebilmektedir. Gideceğiniz seferi ve tercih edeceğiniz koltuğu tamamen size bırakan firma ile özgür ve konforlu bir yolculuğun kapılarını aralayabilirsiniz. Son model araçlar da bu noktada dikkat çekici olmaktadır. Deneyimli personel ve yılların tecrübesi ile yolculara evlerinde gibi hissetmeleri için büyük bir özen gösterilmektedir. Son derece deneyimli şoförler ve muavinler ile yolculuk esnasında, güler yüzlü ekibi ve etkin bilgi akışı sağlayan şube çalışanları ve servis ekipleri ile yolcu ile her aşamada sağlam temellere dayalı bilgi enformasyonu sağlanmaktadır. Tüm bunların yanı sıra sürekli güncellenen online satış aşamaları ve kolaylığı ile biletinizi 5 dakikada alabilirsiniz.

Kars'a tatil amaçlı gidecek olan yahut aile ziyaretine gidecek olanlara vasıta olan kanalların kaliteli ve özverili olması gerekmektedir. Pek çok tarihi ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır. Kültürel zenginlik ve binlerce yıldır var olan ve geçmişe ışık tutan mimarisi Kars'a olan ilginin artmasında en önemli neden olmaktadır. Öte yandan Kars otobüs bileti özellikle belirli gün ve haftalarda artan otobüs sayıları ile yolcuları mağdur etmemek için gece-gündüz düzenlenen seferler ile Kars iline gitmek isteyen kişilerin memleket özlemlerini gidermektedir. 

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.