Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Ankara Zonguldak Otobüs Bileti

Ankara Zonguldak Otobüs Bileti | Karadeniz Doğasına Günü Birlik Ziyaretler

Özellikle iç bölgelerde, şehir hayatı içerisinde yaşayan kişiler için doğanın kıymeti ayrıdır. Herkes özellikle bahar aylarında kendilerini ormanlık bir yere gitmiş arkadaşlarıyla, ailesiyle piknik yapıyor halde bulurlar. Doğanın insan sağlığı açısından ne kadar doğru ve iyi olduğu konusunda fazla konuşmaya da gerek yoktur. İç Anadolu’da, özellikle de Ankara’da yaşayan kişiler için günü birlik ya da hafta sonu içim gidebilecekleri yakın Karadeniz şehirleri bulunmaktadır. Bunlardan en faal ve eğlenceli yer Zonguldak olabilir. Ayrıca Metro Turizm’in fırsatlarından yararlandığınız takdirde oldukça düşük fiyatlara Ankara Zonguldak otobüs bileti bulabilmeniz mümkün olacaktır. Molalarla birlikte yaklaşık 4 saat kadar sürecek olan yolculuğunuz, eğer varsa, çocuklarınız için de fazla bunaltıcı olmayacaktır.


Ankara Zonguldak Otobüs Bileti İle Metro Yolculuğu


Metro Turizm uzun yıllardan beri ulaşım alanında hizmet vermektedir. Bu dikkate alındığında oldukça profesyonel bir kadroyla çalışıldığı ve müşteri memnuniyetine dikkat edildiği de anlaşılmaktadır. Ankara Zonguldak otobüs bileti sıklıkla talep edildiğinden sefer sayısı artırılmıştır. Gece yolculuğunu sevenler için bilet bulunabiliyor olmasına rağmen yolculuk süresi kısa olduğu için genellikle sabah erken saatlerde bilet talebi daha fazla olmaktadır. Günü birlik gelen kişiler de gidiş için bu sabah seferlerini tercih etmektedirler. Ayrıca günü birlik geziler dikkate alınarak her gece de dönüş seferleri düzenlenmektedir.


Özellikle aile gezileri dikkate alınarak yapılan bazı kampanyalar bulunmaktadır. Örneğin 3. ve 4. aile üyesi için %15 ve %20 indirim uygulanmaktadır. Bu şekilde yolculuğunuzu çok daha uygun fiyatlarla tamamlamış olursunuz. Ayrıca yolculuğunuz esnasında yiyecek, içecek hizmetleri de verilmektedir. Ankara Zonguldak otobüs bileti için bu kampanyadan faydalanabileceğiniz için illere yapacağınız yolculuklar için de bu geçerli bir kampanyadır. Bu tür fırsatlar hayatınıza kısa değişiklikler katmanız için sizlere sunulmaktadır. Zonguldak’a gittiğiniz takdirde Safranbolu, Alanya gibi yerlere de minibüsler vasıtasıyla ulaşabilir ve gezinizi daha da canlandırabilirsiniz. Farklı bir havayla iç içe olmak, farklı yaşam tarzları ve insanlar görmek için bu tür tatillere zaman zaman ihtiyaç duyarsınız. Bütçenize zarar vermeyecek bu geziler için size uygun tarihlerle eşleşen biletlere hemen bakabilirsiniz.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.