Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Gaziantep Otobüs Bileti

Gaziantep Otobüs Bileti Rezervasyon İşlemleri

Gaziantep çeşitli otobüs firmalarının sefer düzenlemekte olduğu Doğu bölgelerinin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Gaziantep gerek mutfağı, gerek sanayisi, gerekse verimli tarım ovaları nedeniyle yıl içinde çok fazla turist çekmekte, çeşitli iş ziyaretlerine ev sahipliği yapmaktadır.


Bu nedenle Gaziantep otobüs bileti bulmakta da zorluk çekebilirsiniz. Her firma aynı şekilde tarifelerle sefer sayısını düzenlemez. Bazıları hangi ile daha fazla talep varsa seferlerini o yöne kaydırır. Çünkü çoğu zaman maddi kaygı ön planda tutulur. Oysa biz maddi çıkarlardan önce sizlerin rahatını ve hayatını kolaylaştırmayı düşünmekteyiz.


Gaziantep otobüs bileti alırken zor durumda kalmamanız adına Türkiye’nin en büyük turizm şirketi olarak seferlerimizi arttırmakta otobüslerimizi sizlerin daha rahat edeceği yönde seçmekteyiz. Her sene yeni otobüslerimiz ile sizlerin daha rahat yolculuklar yapması adına sizlere çok daha iyi hizmet sunmak için uğraşmaktayız.


Araç içi ikramlar ve sizlerle bir aileymişçesine ilgilenen deneyimli personelimiz ile yolculuğunuz boyunca size evinizdeymişçesine bir rahatlık sunmak için uğraşmaktayız.


Gaziantep Otobüs Bileti Rezerve Etmek

Gaziantep otobüs bileti rezerve etmek için:

  1. Telefonla iletişim numaralarımızı arayarak otobüste uygun bir yer ayırtabilirsiniz.
  2. İnternet üzerinden resmi web sitemize girerek otobüste seçtiğiniz yeri rezerve ettirebilirsiniz.
  3. Türkiye’nin dört bir yanında yer alan şubelerimize uğrayarak Gaziantep seferlerimizden birine rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yaptıracağınız her rezervasyon işleminde sizlere personeller tarafından belirtilen ya da internet alışverişinde bildirilen süre içerisinde rezervasyon yapılan bileti almanız gerekir. Aksi takdirde diğer müşterilerimizin de mağdur olmaması adına süre bitiminde bilet yeniden satışa sunularak bir başkasının alması için hazır hale getirilecek, bu noktadan sonra hak talep edemeyeceksiniz.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.