Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
İzmir Batum Otobüs Bileti

İzmir Batum Otobüs Bileti Siparişleriniz Bir Tık Ötenizde

Doğu Karadeniz bölgemize yakınlığı ve Sarp sınır kapısından vizesiz geçiş olanağı ile yoğun bir ziyaretçi alan Batum, Gürcistan’a yapılacak seyahatlerde önemli bir nokta olmaktadır. İzmir başlangıç noktası ile Batum’a yapmayı planladığınız seyahatlerde, Metro Turizm ayrıcalığı ve konforu ile İzmir Batum otobüs bileti alarak yapacağınız seyahatte, en uygun fiyat garantisinin yanı sıra, konforlu, son model otobüslerle yapacağınız yolculukta, yorgunluk hissetmeden Batum’a varacaksınız.


Özellikle turistik bölgelerinin fazlalığı, sahilinden denize gidilebilmesi ve ticaret potansiyeli gibi özellikleriyle dikkat çeken Batum, Karadeniz Bölgesinin tipik özelliklerini bünyesinde barındıran bir şehirdir. Özellikle Artvin ve yakın çevresi tarafından yoğun ziyaret alan Batum’da pek çok ürünü uygun fiyatla bulmak mümkündür.


Günlük giriş ve çıkışların yapıldığı Sarp sınır kapısının yoğun olarak kullanılması ile bu sınır kapımız aynı zamanda bir ticaret kapısı olarak da adlandırılmaktadır. Tarihi açıdan Osmanlı döneminde, topraklarımıza bağlanan Batum’un bizde kalmış olduğu süre içerisinde yapılan Türk mimari örnekleri halen günümüze kadar gelmiştir.


İzmir Batum otobüs bileti almak isteyenlerin buluşma noktası

Batum yolculuğunu konforlu bir şekilde yaparken, aynı zamanda en avantajlı fiyat seçenekleriyle yapmak isteyenlerin tercih ettiği Metro Turizm, İzmir Batum otobüs bileti satın almak isteyenlerin buluşma noktası haline geldi. Bunun nedeni, pek çok firmanın aynı güzergahta seferi bulunmasına rağmen, fiyat ve konfor anlamında sunduğumuz ayrıcalıklar. Yolculuk süresince tüm konforun sağlandığı otobüslerimizde bağımsız müzik yayını, tv, internet başta olmak üzere tüm unsurlar eksiksiz olarak yer almaktadır.


Yolcuların hızlı ve ev konforundan ayrılmadan biletlerini satın almalarına olanak sağlayan sistemimiz ile İzmir Batum otobüs bileti sahibi olabilmek artık çok daha kolay. Hızlı, ekonomik, konforlu ve huzurlu bir yolculuk için siz de en doğru seçimi yaparak, İzmir’den başlayıp, Batum’da sona erecek yolculuğunuzu keyfe dönüştürebilir, seyahatinizden mutlu anılarla dönebilirsiniz.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.