Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Ankara Nahçıvan Otobüs Bileti

Ankara Nahçıvan Otobüs Bileti Siparişinizi Bir Tikla Yapabilirsiniz

Türkiye ve Azerbaycan arasında uzun yıllar öncesine dayanan sıcak ilişkiler neticesinde, sınır kapısının da açılması ile birlikte, karayolu ile ulaşım mümkün hale gelmiştir. Bu ulaşımda Türkiye’nin birçok noktasından kalkan otobüslerimizle hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Ankara Nahcivan otobüs bileti alımınızı evinizden dahi çıkmadan, sadece bilgisayardan giriş yaparak gerçekleştirebilir, Yol boyunca yaşayacağınız zaman kaybını ortadan kaldırabilirsiniz. Yaşanan yoğunluğa göre artan sefer sayılarımızla yolcularımıza en kaliteli hizmeti vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu seferlerimizde Ankara’dan yola çıkarak, Doğu’nun eşsiz güzellikleri arasında Iğdır’a ulaşıyor. Burada tamamlanan vize işlemleri ve kontrolün ardından dost ve kardeş ülke Azerbaycan’a girişimizi tamamlıyoruz.

Ankara-Nahcivan Otobüs Bileti Alırken Vizeniz Tamam Olmalı

Ankara Nahcivan otobüs bileti almadan önce, iki ülke arasında yapılan anlaşma ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Azerbaycan girişlerinde vize almalarının mecburi olması, bilet alımından önce pasaport işlemlerinin tamamlanmasını gerekli kılmaktadır. Burada yeri gelmişken belirtmekte fayda var ki, Azerbaycan Vizesi genel olarak 2 ay geçerli olarak verilmektedir. Yapacağınız seyahatin süresinin 2 ayı geçme durumu varsa bu durumda Azerbaycan’daki Türkiye Konsolosluğundan pasaportunuzun vizesini tamamlamak zorunda olduğunuzu hatırlatmak gerek. Ülkeler arasında uygulanan vize konusunda detaylı bilgiye ulaşmak için büyükelçilik ve ya başkonsolosluklardan detaylı bilgi alınabilir.

Kaliteli ve güvenli hizmetin adresi olan firmamız, Ankara Nahcivan otobüs bileti ihtiyaçlarınızda, size özel çözümlerle kesintisiz olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Kültürel paydalarımızın yanı sıra, Kardeş ülke olarak gördüğümüz Azerbaycan’ın en hareketli şehirlerinden biri olan Nahcivan’a yapacağınız seyahat ile Kültürel ve tarihsel objeleri de yerinde ziyaret etmiş olacaksınız. Özellikle Azerbaycan’ın bu günlere gelmesinde büyük emeği bulunan Aliyev zamanında yapılan pek çok tarihi eser ve mimariye bu gezinizde daha yakından bakma fırsatı da bulacaksınız.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.