Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Malatya Otobüs Bileti

Baharda Malatya Otobüs Bileti Almanın Tam Zamanı

İç Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgeleri arasında bir köprü görevi gören, kayısısı ile meşhur şehrimiz Malatya görenleri kendisine hayran bırakan ve bir daha gitme isteği uyandıran doğasıyla yediden yetmişe herkesi kucaklıyor. Sıcakkanlı Anadolu insanın misafirperverliği, yöresel leziz yemekleri ve tarihi dokusuyla Malatya size çağırıyor.


İlk olarak Hitit döneminde kurulan şehir, bulunduğu bölgenin en gelişmiş şehir unvanını taşımaktadır. Bir hafta sonu ailenizle birlikte hem Anadolu’nun güzide bir ilini gezmek hem de hoş ve unutulmaz vakit geçirmek istiyorsanız, Malatya otobüs bileti almak için çok da geç kalmış sayılmazsınız.


Malatya Otobüs Bileti Satın Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

İnternetin ve teknolojinin bu kadar gelişip her yere ulaşması, hayatımızda büyük kolaylıklara sebebiyet verdi. Bunlardan biri de evimizden ya da ofisimizden kısaca internetimizin olduğu her yerden hiç yorulmadan dilediğimiz şehre istediğimiz tarih ve saatler arasında ve güvenli ödeme imkanları sayesinde otobüs bileti satın almak.


Yapacağınız tek şey firmamızın internet adresine girip, gideceğiniz şehri seçtikten sonra gidiş- dönüş tarihini ve saatinizi belirlemek. Bileti satın al tuşuna basıp ödemeyi yapmak. Bavullarınızda hazırsa Malatya yolcusu kalmasın, işte Malatya otobüs bileti almak bu kadar kolay. Size ise kalan vakit bolluğunda geniş geniş tatilinizi planlamak kalıyor.


Yolculuk yapacağınız otobüs koltuğu, numarası ve bay bayan yanını bile belirlediğiniz sistem sayesinde artık her şey tek tuşla halloluyor. Malatya otobüs bileti almak için gişelerden sıralara girmek ya da daha hangi saatte otobüsün kalkacağını bilmeden saatlerce garda bekleme dönemi sona erdi. Otobüsünüz kalkmadan yarım saat öncesinde otobüs garında olmanız yeterli. Size şimdiden iyi yolculuklar, tatilin keyfini çıkarın, yöresel yiyecekleri tatmadan, kayısı almadan geri dönmeyin.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.