Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
İstanbul Gürcistan Otobüs Bileti

Yurtdışı Seyahati İçin İstanbul Gürcistan Otobüs Bileti

Yurtdışı seyahatlerinde hep aynı yerlere gitmekten sıkılmış olan insanlar ya da daha yakın yerlere gitmek isteyenler için Gürcistan çok iyi bir tercih olacaktır. Tarih, doğa ve yeni bir kültür için gidebileceğiniz Gürcistan’a sırf güzel yemeklerini denemek için bile gidebilirsiniz. Ayrıca seyahat için sıkça tercih edilen bir yer olarak karşınıza çıkacaktır. Bunu otobüs biletlerine olan talepten bile anlayabilirsiniz. Özellikle uçak korkusu olan insanlar bu hizmet sayesinde kolayca yurtdışı seyahatine çıkabiliyorlar.


Tabii her otobüs firması bu konuda güvenilir olmayabilir. Müşteriler yurtdışı seyahatleri için otobüs firması seçiminde daha dikkatli olmak zorunda kalıyorlar. Bu konuda Metro Turizm yolculara en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Metro Turizm Kasım 1992 yılından beri hizmet veriyor ve Türkiye’de en güvenilir firma olarak biliniyor. Bu yüzden de sıkça tercih ediliyor. Metro Euro ile Almanya, Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk, Azerbaycan, İran ve İstanbul Gürcistan otobüs bileti bulmanız mümkün.


İstanbul-Gürcistan Otobüs Bileti Fırsatları

Metro Euro birçok ülkeye otobüs seferi düzenliyor. Tabii uzun yolda insan ihtiyaçları daha fazla oluyor ve daha iyi bir hizmet bekliyor. İstanbul Gürcistan otobüs bileti fiyatları içerisinde bu hizmetler de yer alıyor:


  1. 2+2 koltuk dizilimine sahip üst segment otobüsle yolculuk
  2. Wifi
  3. Kişisel eğlence sistemleri: TV, müzik, film arşivi
  4. Diyet ürünlerini de kapsayan ikramlar

Uzun Gürcistan yolculuğunuz sırasında sizi rahat ettirmek için Metro Turizm her konuyu düşünmüş. Mola kısımlarını da deneyimleri doğrultusunda belli sıklıklarla tekrarlıyor. Bunun dışında Metro Turizm’in sunduğu “yolcum nerede” uygulamasıyla uzun yollar da dahi kolayca takipte olabiliyorsunuz. Bu şekilde daha güvenilir bir hizmet edinebiliyorsunuz.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.