Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
 İstanbul Ankara Otobüs Bileti

İstanbul Ankara Otobüs Bileti Ne Kadar

Ülkemizde en fazla seyahat yapılan güzergahlardan birisi de İstanbul ile Ankara olmaktadır. Bu iki şehir ülkemiz için oldukça önemli ve kalabalık şehirlerdir. Bu sebeple ikisi arasında sürekli bir trafik bulunmaktadır. Bu konuda İstanbul Ankara otobüs bileti alınması ile günün birçok farklı zamanında seyahat yapılması mümkün olabilmektedir.


İstanbul Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bu iki şehir arasındaki mesafe ortalama 450 km. kadar olmaktadır. Bu mesafe 6 saat kadar bir zamanda alınabilmektedir. Sorunsuz bir şekilde yapılacak olan seyahatler için otobüs tercihleri çok fazla kullanılmaktadır. Sorunsuz bir ulaşımın sağlanması konusunda firmamız lüks araçları ile konforlu bir seyahat olanağı sağlamaktadır.


Otogardan Ankara Şehir Merkezine Ulaşım

Bu güzergah için en uygun maliyetler ile İstanbul Ankara otobüs bileti bulunması da firmamız tarafından sağlanabilmektedir. Bu sebeple İstanbul Ankara otobüs bileti konusunda en önemli ve ilk tercihlerden birisi olmaktayız.


İstanbul Ankara Otobüs Bileti Fiyatları

Ankara ülkemizin başkenti olmakta ve özellikle resmi ve diplomatik işlemler için çok fazla gidilen bir şehir olmaktadır. Birçok devlet kurumunun merkezi Ankara olması nedeni ile buraya gidilmesi birçok durumda gerekli olabilmektedir. Bunun yanında İstanbul’da ülkemizin en kalabalık ve ekonomi konusunda en gelişmiş şehri olduğu için iki şehir arasındaki ulaşım çok fazla gerekli olabilmektedir. İstanbul aynı zamanda tarihi bir şehir olması nedeni ile de çok fazla ilgi görmektedir.


Metro Turizm’in İstanbul Ankara Seferlerinde Sunmuş Olduğu Avantajlar

Birçok kişi İstanbul Ankara otobüs bileti alarak İstanbul’a gelmekte ve şehri gezmektedir. Gezilecek birçok tarihi yapısı ve eseri bulunan İstanbul Boğazı ile de gelenlerin ilgisini çekebilmektedir. Bu sebepler ile iki şehir arasında oldukça sık şekilde seyahatler yapılmaktadır.Müşteri Hizmetleri0850 222 34 55
WhatsApp Destek Hattı+90 505 182 34 55
Hizmet BölgesiTüm Türkiye
Kuruluş TarihiKasım 1992
Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.