Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Yozgat Otobüs Bileti

Konforlu ve Güvenli Seyahat İçin Yozgat Otobüs Bileti

Türkiye’nin İç Anadolu bölgesinde bulunan, köklü bir geçmişe sahip olan Yozgat iline yolcularımız; gezi, ziyaret gibi çeşitli sebeplerden dolayı seyahat etmektedirler. Birçok zamanını yolda geçirecek olan yolcularımız; konforlu, güvenli ve keyifli bir yolculuk tercih etmektedirler. 1992 yılından itibaren yüksek hizmet kalitesi ile yolcularına huzurlu bir ortamda, güler yüzlü çalışanları ile hizmet veren firmamız; Yozgat iline seyahat edecek olan yolcularımızın beklentilerinin karşılığını daima verebilmektedir.

Konforlu ve güvenli araçlarıyla ulaşımı sağlayan firmamız; sınırsız internet ve ikram hizmetleriyle de ideal seyahati sağlamaktadır.

Gişe ve telefon ile Yozgat otobüs bileti alabilmenin yanı sıra internet üzerinden online olarak da bilet satışı ve rezervasyon hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır. Yozgat otobüs bileti almak isteyen yolcularımız, Passenger Card üyesi olarak bilet fiyatlarında indirim imkânına erişebilir ve satın alınan biletlerden biriken puanlar ile ücretsiz seyahat hakkı elde edebilirler. Firmamızda, birçok şehir ile arasında ulaşım seferleri bulunan Yozgat ili için; günün farklı saatlerinde otobüs seferleri bulunmakta ve bu sayede yolcular kendilerine uygun buldukları zamanlarda yolculuk yapabilmektedirler.

Yozgat İlinde Gezi İçin İdeal Otobüs Bileti

Yozgat ilinde görülmesi gereken, tarihi ve doğal güzelliğe sahip olan birçok yer vardır. Seyahat edecek olan yolcularımız; bu köklü şehrin müzelerini, il merkezinde bulunan ve en fazla turist çeken yerlerden biri olan saat kulesini, tarihi Çapanoğlu Camii’ni ziyaret edebilirler. Yozgat ilinde görülmesi gereken tarihi yerler arasında; Kerkenes Harabeleri, Karabıyık Köprüsü, Behramşah Kalesi gibi yerler bulunmaktadır.  Doğal güzellikleri arasında ise Yozgat Çamlığı Milli Parkı ve Akdağmadeni gibi yerler vardır.

Yozgat ilinde, şehir içi ulaşım oldukça rahat sağlanır. Yozgat, Konaklama hizmetleri açısından da birçok seçeneğe sahip olan bir ildir.

Firmamızın sağladığı kolay, uygun rezervasyon ve satış işlemleri ile Yozgat otobüs bileti günün her saatinde alınabilir veya rezervasyon işlemi yapılabilir.

 Zamanında ulaşım, nitelikli kaptan şoförleri ve nitelikli otobüs içi personelleriyle firmamız daima en ideal ulaşımı sağlamaktadır. Güzel bir gezi öncesi konforlu ve güvenli ulaşım hizmetini firmamız, yüksek hizmet kalitesiyle yerine getirmektedir.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.