Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Selanik Thessaloniki İstanbul Otobüs Bileti

Selanik Thessaloniki İstanbul Otobüs Bileti

Otobüs yolculukları Türkiye içerisinde geniş bir ağa sahiptir. Turizm şirketlerinin otogarlara açtıkları şube ile hemen her ile ve ilçeye bir sefer düzenlemekte seferler sayesinde ise bu yerlere ulaşım mümkün olmaktadır. metro turizm otobüs filomuz sayesinde sizlere hem Türkiye içi hem de Yunanistan seferlerimiz ile hizmet sunmaktayız.


Selanik Theseloniki İstanbul otobüs bileti almak istediğinizde şirketimizin şubelerine uğrayarak bir sefer seçmeniz mümkündür. otobüslerimiz her sene sizlerin daha rahat ve konforlu bir yolculuk yapması için son çıkan modeller ile değiştirilmektedir. Her otobüsümüzde yolculuk boyunca sizlere sıkılmamanız için kişisel olarak ayrılmış tvler, oyunlar, internet ekranları bulunmaktadır.


Otobüs internet bağlantılarımız ile dilerseniz akıllı telefonlar ya da tabletlerinizden wifi şifremizi isteyerek internete bağlanmanız mümkün olacaktır. internet ağımız yalnızca otobüse özeldir ve yolculuk devam ettiği sürece sizlerin ücretsiz kullanımı için hep açık olacaktır.


Selanik Thessaloniki İstanbul Otobüs Bileti

Selanik Theseloniki İstanbul otobüs bileti alırken yolculuğun uzun geçeceğinden dolayı gözünüzde büyütmeniz olası bir tutumdur. Ama araç içi personelimizle tanıştıktan sonra yolculuk boyunca evinizdeymiş hissi verecek olan host ve hosteslerimiz yardımıyla yolculuğun eğlenceli geçeceğinden emin olabilirsiniz.


Yolculuk sırasında sizlere sundukları araç içi ikramlarımız tamamen ücretsiz olacak, dilerseniz yeniden sunum yapılmasını isteyebileceksiniz. Selanik Theseloniki İstanbul otobüs bileti yalnızca sizlere sunduğumuz imkanlar ile değil fiyatlar ile de sizlere oldukça cazip gelecektir.


Bilet satış noktalarımıza giderek ya da web sitemizden dilediğiniz sefer ile ilgili bilgi alabilir fiyatlarımızı öğrenerek satış ve rezervasyon işlemleri yaptırabilirsiniz. Rezerve edilen biletler sizler bildirilen tarihten sonra yeniden satışa sunulur. Bu tarihe dikkat ederek bileti almanız önemli olacaktır.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.