Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
İstanbul Tiran Otobüs Bileti

Metro Turizmin Dünyaya Açılan Kapısı İstanbul Tiran Otobüs Bileti

Metro turizm Türkiye kökenli bir turizm şirketidir. Geniş otobüs filosu ile Türkiye içi her ile ulaşımınızda sizlere destek olmakta ve sizlerin rahat yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Bunun için hazırlanan otobüsler ile bunlara ek olarak hizmet içi eğitimlerle kalitesini arttırmaya çalışan personel kadrosu sizleri yolculuk boyunca yalnız bırakmayacaktır. Bu otobüs şirketi ile yakın dünya ülkelerine de yolculuk yapmanız mümkün olmaktadır.


Genelde Türkiye ile sınır bağlantısı bulunan ve komşu olunan ülkelere kara yolu üzerinden imkan olduğunda sefer düzenleyen şirket uçak korkusunu yenemeyenler için en önemli seçenektir. Tiran İstanbul Otobüs bileti arayanların tek adresi olan şirket geniş otobüs filosu ile uzun yolculuklarınızda konforlu bir seyahat geçirmeniz için her yıl son model otobüsleri ile sizlere kaliteli hizmetin nasıl olduğunu göstermek için uğraşır. Mesafe yakın da olsa uzak da olsa araç içi ikramlarımızdan dilediğinizde yararlanabilir, dilerseniz ihtiyaçlarınızı host ve hosteslerimize bildirerek sorunların kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz.


İstanbul Tiran Otobüs Bileti Bilet Satışları

İstanbul Tiran otobüs bileti almak için dilerseniz iletişim hattımızdan, dilerseniz web sitemizden, dilerseniz Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerimizden destek alabilirsiniz. Genellikle rezerve edilen biletler rezervasyon bitiş süresine kadar satın alınmadığı için süre bitiminde başkasına satılmaktadır. Böyle bir sorunla karşılaşırsanız direkt olarak iletişim hattımızı arayarak boş bir yer olup olmadığını sorgulatabilirsiniz.


Satın aldığınız biletin de seferini iptal etmek isterseniz yine aynı iletişim hattından biletinizi bir sonraki seferde kullanmak üzere açığa aldırma şansınız bulunur. Açığa alınan biletler daha sonra ihtiyacınız olduğunda kullanmak üzere istediğiniz kadar bekletilir. Daha sonra kullanmak istediğinizde sipariş kodunu vererek İstanbul Tiran otobüs bileti hakkınızı kullanabilirsiniz.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.