Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
İstanbul Tahran Otobüs Bileti

İstanbul Tahran Otobüs Bileti Satın Alma Yolu

Tahran, İran’ın başkenti olmakla beraber; birbirinden değerli tarihi yapıların merkezi olarak bilinir. İran bölgesinde kullanılan başkent, daha önceleri Rey şehri olarak kabul edilirken; bölgeyi işgal eden Türk-Moğol kuvvetleri, başkentin değişmesine sebebiyet verir. Ayrıca İslam Devrimi’nden sonra hızla artan şehir nüfusu, bir anda 3 kata yakın sıçrama yapar ve günümüzdeki metropol halini alır.


Şehirde birbirinden güzel tarihi eser, müze, park toplulukları görülür; ayrıca şehirde bilim, kültür faaliyetlerinin birbirine eş şekilde ilerlediğini söyleyebiliriz. İran nüfusunun yarısını oluşturan Türkler, daha çok Kuzey bölgelerde olsa da Tahran şehrinde de görülür.


İstanbul ve Tahran, birbirine çok yakın iki şehir olmakla beraber; iki şehri İstanbul Tahran otobüs bileti sayesinde daha yakın hale getirebiliriz. Havayolu seyahatine nazaran daha uzun süren yolculuk, otobüste sunulan imkanlar nedeniyle havayolunda yapılan ulaşımdan keyifli noktalara taşınır.


  1. Canlı TV, internet, elektrik bağlantı imkanları.
  2. Yemek, ikram, çay vs. sunumları.
  3. Yolculuk sırasında ziyaret edilen dinlenme tesisleri.
  4. Tekli, çiftli koltuk seçenekleri.

Otobüsle yapılan yolculuk, uçakla yapılana göre çok daha düşündürücü ve insana bilgi katıcı görsellere sahip olur; zira otobüs ile gidilen yerlerde yeni şeyler öğrenilebilir. Yolculuk sırasında yapılan duraksamalar, hem çevreyi hem de çevre insanlarını tanımanızı sağlar.


Kim İstanbul Tahran Otobüs Bileti İster?

Satın alacağınız İstanbul Tahran otobüs bileti, online sistem üzerinden satın alındığında normale nazaran daha düşük fiyatlı olur ve böylece ek bütçe yaratmış olursunuz. Ayrıca online sistem ile birlikte İstanbul Tahran otobüs bileti almak için sıraya girmenize gerek kalmaz. Kısaca hem nakitten hem de vakitten tasarruf için kaliteli hizmet veren firmalar ile görüşmeyi seçin!

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.