Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
İstanbul Nahçıvan Otobüs Bileti

İstanbul Nahçıvan Otobüs Bileti Arayanlara

Nahçıvan ve resmi adıyla Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti Azerbaycan’a bağlı özerk bir cumhuriyettir. Azerbaycan genel olarak Türkler tarafından çok sevilir. Nahçıvan’da merak edilen ve görülmesi gereken yerlerden birisidir. Azeri, Rus, Ukraynalı, Tatar, Lezgi gibi birçok kültürü içinde bulunduran bu yer hem yakın olması bakımından hem de farklı yerler görmek bakımından iyi bir tercih olacaktır. Yurtdışı seyahatleri için size büyük avantajlar sağlayan Metro Turizm İstanbul-Nahçıvan Otobüs Bileti arayanların da yanında oluyor.


90 TL gibi cüzi bir miktarla yolculuğunuzu tamamlayabiliyorsunuz. Ayrıca TV, wifi, müzik, film arşivi ve birçok ikramla size çok iyi bir hizmet sunuluyor. Mola ihtiyaçlarınız konusunda da duyarlı davranıyor. Zaten sefer durakları birbirine oldukça yakın. Bu şekilde acil ihtiyaçlarınız için uzun süre beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Uzun yıllardır hizmet veren Metro Turizm tecrübeleriyle en güvenli yolculuğu sağlıyor. Ayrıca hizmet kadrosu da yol konusunda oldukça eğitimli. Her türlü acil duruma karşı hazırlıklı insanlarla birlikte yolculuk ediyorsunuz.


İstanbul Nahçıvan Otobüs Bileti Alanlara Tavsiyeler

İstanbul Nahçıvan otobüs bileti aldıysanız ve gezi hazırlıklarını tamamladıysanız sıra mutlaka gitmeniz gereken yerleri belirlemeye gelmiştir.

  1. Avtovağzal Meydanı, Bayrak Meydanı, Heydar Aliyev Meydanı
  2. Heydar Aliyev Müzesi, Xalca (Halı) Müzesi, Açık Hava Müzesi, Müzikal Müzesi, Şair Hüseyin Cavid Müzesi ve Anıtı, Devlet Tarih Müzesi
  3. Momine Hatun Türbesi
  4. Han Sarayı, Heydar Aliyev Sarayı
  5. Gençlik Merkezi
  6. Kızlar Balağı

Ülke içinde genel olarak masraflarınız çok olmayacaktır. Ayrıca 90 TL ile ulaşımınızı halletmiş olmanızla birlikte çok uygun bir fiyata yurtdışı seyahati yapmanızı sağlayacaktır. Metro Turizm’in sunduğu imkanlarla bu güzel ülkeyi görmek, yemeklerinden yemek ve kültürünü yaşamak çok kolay.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.