Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Istanbul Irak Otobüs Bileti

Tek Bir Biletle Istanbul Irak Otobüs Bileti

Irak medeniyetin baslangici sayilan Asagi Mezopotamya bölgesinde bulunan bir devlettir. Özellikle Orta Dogu’daki önemli pozisyonu ve topraklarinda yer alan kiymetli petrol alanlari ülkeyi hem siyasi hem ticari açidan önemli bir mevki haline getirmektedir. Körfez’in bu kiymetli ülkesinin ekonomik faaliyetleri tarim, turizm, petrol ve alisveris oldugundan giden birçok kisinin de bu alanlarla ilgili olarak seyahat ettigi bilinmektedir. Komsusu olan Türkiye’den de her ay yüzlerce kisi iki yönde yolculuk etmektedir bu sebeple dogrudan Istanbul Irak otobüs bileti ile seyahat edebilmek büyük bir rahatliktir.


Istanbul Irak Otobüs Bileti

Istanbul ile Irak’in merkezi Bagdat sehri arasi, kara yolu üzerinden yaklasik 25 saat sürüyor. Bu sebeple de yolcular güvenilir, konforlu ve uygun fiyatli firmalar ile yolculuk yapmayi tercih ediyor. Yaklasik 2200 km civari olan bu mesafeyi kat ederken güvenilir, yolda kalmayacak, planli yolculuk eden ve dogru molalar veren bir firma ile yolculuk etmek tabii ki sart.


Metro Türkiye’nin en büyük ulasim sirketlerinden biri ve diger firmalarin toplamindan daha fazla ve farkli bölgeye yurt disi güzergahlari sunuyor. Bakimli ve yeni araçlarla dolu filosu ile Metro Türkiye’nin her yerindeki aktif acentalari üzerinden ve internet sitesinden yut içi ve yurt disi yönlerinde durmaksizin bilet satisi yapiyor. Istanbul Irak otobüs bileti de kolaylikla bulunabiliyor.


Günde 1400 civari sefer gerçeklestiren Metro otobüsleri her yil milyonlarca yolcuyu güvenle varis noktalarina tasiyor. Ister kendi sehrinizden ister yerinizden dahi kalkmadan evinizden Istanbul Irak otobüs bileti alabilir, seyahatinizi planlamaya baslayabilirsiniz. Seyahatinizi planlarken Irak’in yazlari kurak fakat kislari soguk oldugunu unutmayin ve esi benzeri olmayan tarihi dokusunun tadini çikarin.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.