Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
İstanbul Azerbaycan Otobüs Bileti

İstanbul Azerbaycan Otobüs Bileti En Uygun Fiyatlarla Metro Turizm’de

Dünyanın en büyük metropollerinden olan İstanbul sadece Türkiye için değil tüm Avrupa ve Asya için bir yol güzergâhıdır. Birçok havayolu firması İstanbul üzerinden Avrupa ve Asya’daki ülke ve şehirlere seferler düzenlemektedir. Ancak karayolu seyahati olarak kardeş ülke Azerbaycan’a çok fazla firma hizmet vermemektedir. Türkiye’nin otobüs taşımacılığına katile ve itibar getiren köklü firması Metro Turizm, İstanbul Azerbaycan otobüs bileti almak suretiyle güvenli bir şekilde Azerbaycan’a seyahat edebilirsiniz.


Çok farklı segmentasyonlarda hizmet veren Metro Turizm, Metro Suit hizmeti ile 2+1 koltuk dizilimine sahip ferah otobüslerde konforlu bir hizmet sunmaktadır. Metro Class ile geniş iç hacimli otobüslerde koltuk arkası kişisel eğlence sistemleri ile TV izlemek, müzik dinlemek, şehirlerarasında seyahat ederken WİFİ hizmeti ile internete girmek mümkün olacaktır.


Alacağınız İstanbul Azerbaycan otobüs bileti ile tarihi ve geçmişi ile bizim kardeş ülkemiz olan, tek millet iki ülke saydığımız Azerbaycan’a seyahat ederek ecdadımızın izlerini görebilir, enfes coğrafyası ile güzelliklerini seyre dalabilirsiniz. Yaklaşık olarak iki bin kilometrelik bu uzun yolculukta tamamı eğitimli ve güler yüzlü olan profesyonel personelimiz sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamayacak ve harika otobüs içi ikramlarla hoşça vakit geçireceksiniz.


İstanbul Azerbaycan Otobüs Bileti Online Alınabilir

Tüm şehirlerarası güzergâhlarda ve uluslararası lokasyonlarda internet üzerinden bilet alma imkânı sunarak siz değerli müşterilerimize zaman kazandırmaktayız. Arzu ederseniz İstanbul Azerbaycan otobüs bileti almak için Metro Turizm’in akıllı telefon uygulamalarını indirebilir ve rezervasyonunuzu cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Bu uzun seyahatte sizlere deneyimli şoförlerimiz ile güvenli ve son model otobüslerimiz ile konforlu bir seyahat vaat eden firmamız şimdiden hayırlı yolculuklar diler.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.