Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Çankırı Otobüs Bileti

Çankırı Otobüs Bileti Hakkında

İç Anadolu bölgesinin kalbi olan Çankırı; özgün kültürü, kendine has insanı, türküleri, misket havalarıyla tanınan zengin illerimizden biridir. Günümüzde Çankırı’ya seyahat eden birçok otobüs firması bulabilirsiniz. İçlerinden en kaliteli yolculuğu ve en ekonomik Çankırı otobüs bileti fiyatını sunacak olan firmanın Metro turizm olduğunu keşfetmeniz çok zor olmayacaktır.

Metro turizm ile gerek Çankırı’ya, gerekse Türkiye’nin herhangi bir yerine oturduğunuz yerden bilet almak ve gitmek çok kolay. Online bilet uygulamasına girerek, nereden nereye gitmek istediğinizi işaretleyebilir; gidiş, hatta dönüş tarihlerinizi tıklayarak saniyeler içinde online olarak Çankırı otobüs bileti almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Üstelik bu işlemi telefonlarınıza mobil uygulama indirerek de yapabilirsiniz.

Ayrıca, yeni eklenen ‘yolcum nerede’ uygulaması ile yolcunuzun nerede olduğunu bilet referans numarasını girerek, online şekilde takip edebilirsiniz. E bilet uygulamaları sayesinde biletinizin durumunu online olarak görebilir, referans numaranız ile bilet takibini yapabilirsiniz. Donanımlı, dünyaca önde gelen araç markalarından kurulu kaliteli bir otobüs filosu; Metro suit, Class, Euro, rent, mini, free segmentasyon kategorileri ile yalnızca Metro turizmde!

Kaplıcaları, tarihi dokusu ile ünlü Çankırı,  her zaman insanların ilgi odağı olmuş bir kentimizdir. Bu özelliğiyle de hem yerli, hem de yabancı turistleri kendine çekmektedir. Bedut, İndağı ve Sakaeli kaya mezarları mutlaka görülüp gezilmesi gereken yerlerindendir.  Çivitçioğlu, Karataş, Kirmanoğlu medreseleri, Tuz Mağarası ve Çankırı Kalesi de ziyaret etmeye değerdir. Çankırı’ya giderek termal bölgesinde şifa dolu bir gezi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu gezilerinizde Çankırı’ya güvenli yolculuk garantisi için Metro turizmi seçerek konfor içinde yolculuk edebilirsiniz.

Çankırı Otobüs Bileti Fiyatları

Metro Turizm farkı ile kusursuz bir yolculuk hazırlığı için Whatsapp destek hattını kullanabilir, online işlemlerden gideceğiniz yer ve zamanlama ile ilgili olarak tüm kampanyalı bilet fiyatlarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Öte yandan İOS ve Android uygulamaları sayesinde otobüs biletinizi bulunduğunuz yerden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Üstelik Metro Üni ve Metro Passenger kart kullanarak harcadıkça kazan imkânı ile de biriken puanlarınızla oldukça karlı yolculuklar edebilirsiniz.

Çankırı Otobüs Bileti Satış Noktaları

Metro Turizm satış ofislerinin yerlerini öğrenmek mi istiyorsunuz? Metro Turizm web sitesinde girerek, bir tıkla, size en yakın Çankırı otobüs bileti satış noktasını öğrenebilirsiniz. 
Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.