Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Bursa Sofya Otobüs Bileti

Bursa’dan Sofya’ya Otobüs Bileti

Bursa Sofya otobüs bileti almak isteyen herkesin tek uğrak noktası turizm hizmetimizin farkı nedeniyle web sitelerimiz olmaktadır. Web sitemizde Sofya ya da diğer tüm yerler ile ilgili sefer sayılarımız ve sefer sürelerimiz mevcuttur. Yapılan her yolculuk direkt olamasa bile sizi mağdur etmeyecek şekilde aktarma yapma imkanına sahiptir. Siz aktarma için ikinci otobüs şirketini aramak yerine indiğiniz otogardan yine şirketimize ait bir başka seferin otobüsüne binmek için yönlendirilirsiniz. Aslında aktarma durumunda bunu otogarda yapmanıza bile gerek kalmaz.


Web sitemiz üzerinde yer alan ulaşım bilgilerinden aktarma noktasından gideceğiniz noktaya olan seferlerimize bakıp kendinize bir yer ayırtabilirsiniz. Bursa Sofya otobüs bileti aldığınızda ne otogarda beklersiniz, ne de otogarda bilet aramak zorunda kalırsınız.


Bursa Sofya Otobüs Bileti | Bursa’da Servis İmkanı

Bursa Sofya otobüs bileti alan herkes diğer tüm biletlerimiz gibi ücretsiz servislerimizden yararlanma şansına sahiptir. Servislerimiz çift yönlü çalışmaktadırlar. Yani görevleri yalnızca sizi alıp otogardan merkeze götürmek değildir. Herkes özel aracı ile otogara gelemeyebilir ya da otogara gelmek için aracı olmayabilir. Bu durumda şirketimizin çalışanlarında servis hakkında bilgi alarak kendinize en yakın noktadan şirket servislerimize binebilirsiniz. Servislerimiz de otobüslerimiz gibi sizi standart ağırlıktaki eşyalarınız ile otogara kadar getirebilmektedir.


Sonrasında ise size yine otogar personelimiz tarafından gösterilen peronda otobüsünüzü bekleyebilirsiniz. Şirketimiz kuralları gereği yolcu başına düşen kilodan fazla bagaj kapasitesi vermemektedir. Bu aslında bir kural olmaktan öte güvenli bir yolculuğun şartıdır. Güvenli yolculuklar için sağlıklı bir yük ağırlığının üzerine geçilmesi hem trafik kuralları gereği hem de şirketimizin standartları gereği kabul edilemeyeceğinden tüm yolcularımızdan bu kurala uymalarını saygıyla talep etmekteyiz.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.