Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Batum Hopa Otobüs Bileti

Metro Turizm Batum Hopa Otobüs Bileti

Metro turizm ile yolculuk etmenin farkını yaşamak istiyorsanız Türkiye içi her yere ulaşım imkanlarımızdan yararlanarak bizlerle keyifli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Batum Hopa arasındaki engebeli koşullar gereği çok fazla turizm şirketi otobüs bileti satışı yapmamakta, bu güzergahtaki otobüs seferlerini iptal etmemektedirler.


Ama illerde yaşayan kişilerin ulaşımı için yapılması gereken bu sefer bizlerle birlikte hem daha kaliteli hem de daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilecektir. Siz de Batum Hopa otobüs bileti almak istiyorsanız sitemize ulaşarak rezervasyon imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.


Batum Hopa Otobüs Bileti

Metro turizm olarak sizlere çok daha fazla ulaşım imkanı sağlarken aynı zamanda kaliteli hizmet sunmak için de çalışmaktayız. Her sene değiştirerek son modelleri ile yolculuk sunmaya çalıştığımız otobüslerimizde artık 2+1 imkanı da bulabileceksiniz. Her seferimiz gün içerisinde en az 1 kez olacak şekilde hazırlanmaktadır.


Uzak noktalara bile turizm şirketi değiştirmeden gidebilmeniz için çalışıyor ve sizleri mağdur etmemek adına her il ve ilçeye seferler ayarlamaya çalışıyoruz. Uzman kadromuzla hem bilet alma işlemleri esnasında hem de yolculuğunuz sırasında sizleri kendi evinizde hissetmenizi sağlamak için çalışmaktayız. Araç içi ikramlarımız mesafe önemi olmaksızın her seferimiz için geçerlidir. Hopa Batum otobüs bileti ya da Batum Hopa otobüs bileti aldığınızda seferimizin kalitesini fark etmek ve sizlerle ilgilenen personelimizle tanışmanız mümkündür.


Aynı zamanda araçlarımızın sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda ayarlamış olduğu dinlenme noktaları da ailecek zaman geçirebileceğiniz kaliteli noktalardır. Dilerseniz yemeklerden tadabilir, dilerseniz de yalnızca hava almak için bir çay molası verebilirsiniz. Otobüs içerisindeki her türlü sorunlarınızı host ve hosteslerimiz ile paylaşabilir, sorunlarınızın kısa sürede çözülmesi için çalışabilirsiniz. Otobüs seferlerimizin sona ermesi ile otogarlarda sizi bekleyen ücretsiz servislerimize binerek gideceğiniz yere en yakın noktalara kadar ulaşmanız mümkündür.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.