Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Ankara Kastamonu Otobüs Bileti

Ankara Kastamonu Otobüs Bileti

Gelişen dünya bireylerin şehirler arası ve hatta kıtalar arası rahatlıkla yolculuk yapabilmelerini sağlamıştır. Bireylerin yüzyıllar öncesi aylarca ve hatta yıllarca sürdürmüş oldukları yolculuklar şimdiki zamanda yani yirmi birinci yüzyılda sadece saatleri almaktadır. Gelişen otobüsler, otomobiller, trenler, uçaklar ve gemiler atların, develerin, eşeklerin yerini alarak bireye konfor içinde zamandan tasarruf sağlayarak yolculuk yapmasını sağlamıştır.


Ülkemiz çerçevesinde düşündüğümüzde her ne kadar refah seviyemiz gelişmiş olmakta ve gelişmeye devam etme ise de havayollarından ziyade tercih edilen karayolu ulaşımında birbirinden farklı birçok otobüs firması vardır. Kimisi yıllardır var olup köklü bir hale gelirken bazı firmalarda yeni kurularak gelişmeye çalışarak güçlenmektedirler.


Gelişen teknoloji ulaşım yollarını geliştirdiği gibi ulaşım araçlarını da gün geçtikçe geliştirerek bireyin yolculukta eziyet çekmesini engellemiştir. Örneğin bir zamanlar kara yolları ulaşımında otobüsler oldukça eski iken şimdi birçok firmanın otobüsleri oldukça yeni olup trafiğe uygun araçlar haline gelmişlerdir.


Metro turizmi incelediğimizde 1992 yılının Kasım ayında Galip Öztürk tarafından kurulmuştur. Ve bünyesinde 1303 otobüs barındıran şehirler arası otobüs firması Metro turizm neredeyse 81 il arasında ulaşımı sağlamaktadır. Ankara Kastamonu seferlerini de gerçekleştirmekte olan Metro Turizm Ankara Kastamonu otobüs bileti fiyatları da diğer firmalara oranla daha uygundur.


Ankara Kastamonu Otobüs Bileti Metro Turizm’de


Yukarıda da kısaca ifade ettiğimiz Metro Turizm köklü firmalar arasında yerini alıp gelişmeye de devam etmektedir. Az önce de ifade ettiğimiz üzere firma 81 ile arası ulaşımı sağlamaktadır.

Ankara Kastamonu arasında da gün içerisinde seferleri olan otobüs firmasının Ankara Kastamonu otobüs bileti fiyatlarına baktığımızda ortalama fiyat olarak 35 Türk Lirasıdır.


Sefer saatlerini incelediğimizde hafta içi ve hafta sonu sefer saatleri değişmekle beraber Ankara Kastamonu arasında sefer saatleri genelde 1 saat aralıkla olmaktadır. Ankara Kastamonu otobüs bileti alacak olan bireylerin hem uygunluk hem de daha konforlu bir şekilde gidebilmeleri için bütün imkânlarını rahatlıkla kullanan ve müşteri memnuniyetini son düzey sağlamaya çalışan Metro Turizm otobüs firmaları arasında oldukça önde gelen firmalar arasında yer almaktadır.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.