Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
İstanbul- Ayvalık Otobüs Bileti

Bir İstanbul – Ayvalık Otobüs Bileti Alarak Kalabalıktan Huzura

Türkiye’nin 14.804.116 kişilik nüfusu ile en kalabalık şehri olma özelliğini taşımaya devam eden İstanbul, ekonomik ve sosyo- kültürel olarak da en önemli şehri olma özelliğini de elinde tutmaktadır. Zengin tarihi yapısı, eşsiz doğal güzellikleri, sosyal ve kültürel olanakları ve iki kıtanın birleşim noktası olması sebebiyle yerli ve yabancı turistler için yılın yer zamanı cazibe merkezi olmaktadır. Birçok farklı kültürü bir arada yaşatan şehrin dokusu herkesin kendinden bir şeyler bulmasına olanak vermektedir.


Tüm bu güzellikler arasında büyük şehrin trafik, gürültü ve özellikle hava kirliliği gibi sorunları da kaçınılmazdır. Şehrin yarattığı yorgunluğu atmak için bir İstanbul-Ayvalık Otobüs Bileti alarak, yaklaşık dört buçuk saatlik bir yolculukla kendinizi Balıkesir’in eşsiz güzelliğe sahip Ayvalık ilçesine atabilirsiniz. Marmara bölgesi sınırları içerisinde kalan Balıkesir, Ege Bölgesi içinde kalan ve Ege Denizi kıyısında bulunan benzersiz bir tatil bölgemizdir. İnternet üzerinden kolayca satın alabileceğiniz İstanbul- Ayvalık Otobüs Bileti ile konforlu ve güvenli bir yolculuk sonrası huzurlu bir tatil yapabilir, turistik ilçenin güzelliklerini doyasıya yaşayabilirsiniz.


İstanbul- Ayvalık Otobüs Bileti İle Tatil Çok Yakın


İlçeye bağlı her biri bir doğa harikası olan irili ufaklı yirmi iki ada bulunmaktadır. Bu adalar arasında en büyüğü olan Alibey Adası, birbirlerine yakın olması avantajı da kullanılarak merkeze bir köprü aracılıyla bağlanmıştır. Masmavi denizi, doğal güzellikleri ile tam bir turizm cenneti olan ilçe tarih bakımından da oldukça zengindir. İstanbul- Ayvalık Otobüs Bileti satın alarak, isterseniz tarihi mekanları gezebilir, doğa yürüyüşleri yaparak eşsiz manzaranın tadını doyasıya çıkarabilir ya da Ege Bölgesinin iklim özelliklerini taşıyan bölgenin kumsallarının tadına varabilirsiniz. Her yönüyle mükemmel bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Tüm bu özellikleri dışında zengin bir mutfağa sahip olan Ayvalık, Ege mutfağının sağlıklı ve lezzetli yemekleri dışında özellikle bölge adıyla bilinen Ayvalık tostu da oldukça büyük bir şöhrete sahiptir. Balıkesir ilinde ünlü olan Höşmerim tatlısını da ilçede çok güzel yapmaktadırlar. Ayrıca yalnızca bu bölgede bilinen Papalina balığı da çok sık tüketilen ve ızgarası dışında yapılan mezesi ile de oldukça meşhurdur.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.