Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
İstanbul Arnavutluk Otobüs Bileti

Konforlu Yolculukların Adresi İstanbul Arnavutluk Otobüs Bileti

Otobüs yolculukları genellikle uzun sürmesi ve sarsıntılı olması nedeniyle uzun yolculuklarda tercih edilmezler. Ama uçak korkusunu yenemeyenler ve Metro turizm farkını yaşayanlar yolculuklarda İstanbul Arnavutluk otobüs bileti alanlar hem fiyatından hem de konforundan dolayı otobüs yolculuklarını tercih etmektedirler.


Çünkü turizm şirketi sunmuş olduğu konfor ve üstün hizmet kalitesiyle sizlere yolculuk boyunca evinizdeymiş hissi yaşatacaklardır. Araç içi personelimiz sizlerle yüz yüze iletişim için gerekli olan eğitimlerden geçirilir ve sizlere çok daha iyi bir hizmet sunmaya çalışır. Aynı şekilde şubelerimizde çalışan personelimiz de sizlerle gerekli olan ilgi ve alakayı göstermek için eğitimlerden geçirilmektedir. İstanbul Arnavutluk otobüs bileti alırken uygun fiyatlarımıza ek olan araç içi ikramlarımızdan da yararlanabilmenizi sağlayacaklardır.


İstanbul Arnavutluk Otobüs Biletiyle Arnavutluk Yolculuğu

İstanbul Arnavutluk otobüs bileti alacağınızda dilerseniz web sitemizden, dilerseniz iletişim numaralarımızdan, dilerseniz de şubelerimize gelerek kendinize uygun olan bir sefere bilet almanız mümkündür. Biletlerinizi aldıktan sonra eğer tarih değişikliği yaşar ya da yolculuktan vazgeçerseniz biletinizi açığa aldırabilirsiniz. Açığa alınan biletler genellikle siz kullanana kadar hazır bekletilirler. Yani siz bir sonraki tarihte aynı değerde bir yolculuk planlarsanız bu yolculuk için yeni bir ücret ödemeden açıkta bulunan biletinizi kullanabilirsiniz.


Açıkta bekleyen biletten daha düşük fiyatlı bir bilet alacaksanız kalan ücret yine bir sonraki yolculukta kullanılmak üzere bekleyecektir. Değerinden fazla bir ücretli bilet alacaksanız üzerine ekstra para ödeyerek bilete sahip olabilirsiniz. Biletlerinizi rezervasyon yaptırmanız halinde size bildirilen optimizasyon tarihlerine dikkat ederek biletinizi yeniden satışa düşmeden almanız gerekmektedir. Bileti alamadan yeniden satışa düşmesi halinde yeni bir seçim yapmalı, yer bulamazsanız sonraki sefer için bir bilet almalısınız.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.