Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Burdur Otobüs Bileti

Burdur Otobüs Bileti Hakkında

Burdur ili bulunduğu coğrafi konum açısından oldukça farklı değerlere sahiptir. Akdeniz’e yakın sayılabilecek bir mesafede olmasının yanı sıra İç Anadolu’ya has olan kültürel değerleri de taşır. Şehir içinde gezip görülmesi gereken yerlerin olması, bölgeye seyahatler düzenlemesini gerekli kılmıştır. Burdur otobüs bileti almadan önce seyahatiniz için planlama yapmanız, size çok önemli kolaylıklar sağlayacaktır.

Şehirde nereleri görmeniz gerektiği, neler yapmanız gerektiği gibi detayları önceden belirlemeniz yararınıza olacaktır. Belirli bir planınız olmadığında,  nerede konaklamanız gerektiği, alışverişinizi nasıl yapmanız gerektiği ve nerede yemek yemeniz gerektiği gibi konularda fikir sahibi olamayacağınız için, gereksiz yere zaman kaybı yaşamanız olasıdır. Yukarıda belirtilen bazı detaylar bir grup halinde turistik bir geziye katılmıyorsanız geçerlidir.

Burdur Otobüs Bileti Fiyatları

Burdur otobüs bileti alacaksanız ilk bakacağınız detay, bilet fiyatları olacaktır. Burdur’dan kalkış yapan bazı firmalar için bilet fiyatları yaklaşık olarak aşağıdaki gibidir. Fiyatların benzerliği göz önünde bulundurduğunda, firmalar arasında farka sebep olan nokta sundukları ikram, hizmet ve misafirperverlikleridir. Metro Turizm fiyat/hizmet performansına bakıldığında oldukça avantajlı bir konumdadır.

Burdur-Antalya arası otobüs bileti fiyatı 17 TL

Burdur-İzmir arası otobüs bileti fiyatı 55 TL

Burdur-Denizli arası otobüs bileti fiyatı 30 TL

Burdur-Afyon arası otobüs bileti fiyatı 30 TL

Burdur-İstanbul arası otobüs bileti fiyatı 70 TL

 

Burdur varış noktası olan bazı seferler için bilet fiyatları;

Antalya- Burdur arası otobüs bileti fiyatı 15 TL

Denizli-Burdur arası otobüs bileti fiyatı 30 TL

Eskişehir-Burdur arası otobüs bileti fiyatı40 TL

Bursa-Burdur arası otobüs bileti fiyatı 55 TL

 

Burdur Otobüs Bileti Satış Noktaları

Burdur'a otobüs ile seyahat gerçekleştireceksiniz otobüs biletlerinizi nasıl temin edebileceğiniz konusunda bir fikir sahibi olmanız gerek. Burdur'a seyahat düzenlenen noktalar arasında Antalya, İzmir, Ankara, İstanbul, Mersin, Adana, Aydın gibi iller ön plana çıkmaktadır.

Bu illerden Burdur'a çok sayıda sefer düzenlenmekte ve kalkışlar çoğunlukla bu illerden gerçekleşmektedir. Metro Turizm Burdur'a karşılıklı sefer düzenlediği il sayısı ile farkını ortaya koymaktadır. Burdur otobüs bileti Metro Turizm şubelerinden ya da internet sitesi üzerinden kolaylıkla temin edilebilir.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.