Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
Batum Rize Otobüs Bileti

Karadeniz Sahilinden Geçen Sınır

Batum, Gürcistan’ın Acara özerk bölgesinin başkentidir. Karadeniz kıyısında olan il, bir liman kenti olması dolayısıyla önemli ticaret merkezlerinden biri haline gelmiştir. Sarp sınır kapısının açıldığı yer olması dolayısıyla da ticari niteliğinde geliştirme fırsatını bulmuştur.


Sınır kapısı, Batum’un karayolunda da önemli bir yere sahip olmasındaki başlıca etkenlerden birisi olarak görülebilmektedir. Bu yüzden Karadeniz’e yolu düşenlerin görmeden geçmedikleri bir ildir. Kültürel birikimi ile birlikte ziyaretçi sayısı her geçen gün artar bir niteliktedir. Bu yüzden karayolu, havayolu ve denizyolu yoğunluğu bulunmaktadır.


Batum, önemli bir liman kenti olmakla birlikte aynı zamanda güzel de bir tatil bölgesi olarak bilinmektedir. Bitki ve bahçelerin çeşitliliği dolayısıyla Batum, doğal güzellikleri seven bireylerin tatil tercihleri arasında da yer almaktadır. Bu yüzden Batum Rize otobüs bileti, tatilcilerin de çok tercih ettiği biletlerden ben önemlisidir.


Batum Yolculuğu

Batum’a en yakın Karadeniz illerinden biri olan Rize, otobüs hatlarının de yoğun olduğu bir ilimizdir. Batum Rize otobüs bileti, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Özellikle Karadeniz turuna katılan yerli ve yabancı turistlerin en vazgeçilmez tercihlerinin başında gelmektedir. Tüm bu özellikleri itibariyle Batum, otobüs firmalarının yoğun olarak çalıştığı bir bölgedir. Yakınlığı itibariyle bu yoğunluğu en çok Batum Rize otobüs bileti hattında görmekteyiz.


Karayolu ulaşımındaki firma kalabalığında, tercih konusunda sorun yaşayan müşterilerimizi bu kararsızlık sürecinden kurtarmaktayız. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmet kapsamında keyifli yolculukları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Hem ulaşım konusundaki kesintisiz seferlerimiz ile yolculuğunuzu kolaylaştırıyor hem de bu yolculukta eşsiz konforlara sahi olmanızı sağlamaktayız. İlk yurt dışı deneyiminizi Batum’dan başlatmanız için bütün fırsatları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.