Listele
Bakım çalışması yapılmaktadır.
İstanbul Kastamonu Otobüs Bileti

İstanbul Kastamonu Otobüs Bileti İçin Doğru Yerdesiniz!

İstanbul'dan Kastamonu'na gitmeyi düşünenler! İstanbul Kastamonu otobüs bileti konusunda en doğru adresiniz olan Metro Turizm ile birlikte hem konforun hem de ucuz bilet fırsatlarının ayağınıza kadar geldiğini göreceksiniz. Zira İstanbul'dan Kastamonu'na yolculuğunuz öncesinde alacağınız otobüs bileti fiyatlarının bütçenizi zorlamaması, yolculuk sırasında verilen molalarda ihtiyaçlarınızı gidermeniz ve dinlenmeniz için yeterli süresinin söz konusu olması İstanbul Kastamonu arası yolculuğunuz için Metro Turizmi tercih etmenizde büyük etken olmaktadır. Ayrıca yolculuğunuz sırasında sizlere takdim edilen ikramlar ve dilerseniz müzik dilerseniz de film izleme olanağının önünüzde varsayılan cihazlar ile sizlere takdim edilmesi de yine söz konusu istikametinizde sizlere sağlanan rahatlık arasında yerini almaktadır. Öyleyse bakıldığında İstanbul Kastamonu otobüs bileti almayı düşünenler Metro Turizm ile huzurlu ve mutlu bir yolculuk için bütçelerini de düşünerek hareket edebileceklerdir. Eğer sizler de İstanbul'dan Kastamonu'na doğru bir istikamete yola çıkacaksanız hemen otobüs biletinizi almalı ve dilediğiniz koltuktan yerinizi ayırtmalısınız.


İstanbul Kastamonu Otobüs Bileti İçin Erkenden Yer Ayırtın!


Dilerseniz tek yön dilerseniz de çift yön olarak alınabilecek İstanbul Kastamonu otobüs bileti için zaman kaybetmemeniz istediğiniz koltuklarda yolculuk yapmanız açısından yararlı olacaktır. Aksi halde istediğiniz koltukta istediğiniz tarih için yer bulamayabilirsiniz. Bu bağlamda ön koltuklarda oturmak isterken arka koltukların olduğu taraflarda ya da cam kenarında oturmak isterken koridor taraflarında oturmak zorunda kalabilirsiniz. Sonuçta Metro Turizmin meşhur bir otobüs firması olmasından ötürü koltuklar hızlı bir şekilde dolmakta ve yer bulmak zor olabilmektedir. Bu nedenle İstanbul'dan Kastamonu'na gideceğiniz tarihten bir süre önce biletinizi satın almanız dilediğiniz yerde oturmanız açısından büyük ölçüde önemli olmaktadır.


Oturulacak yerin yanı sıra İstanbul Kastamonu arasında bir yolculuk düşünenler diledikleri tarih aralığını sistem üzerinden seçip listelediklerinde kalkış ve varış tesislerini de seçerek kendilerine en yakın yerden otobüse binme fırsatını elde etmiş olacaklar. Saat kaçta nereden binileceği ve saat kaçta varış noktasında olunacağı bu bağlamda alacağınız biletin tercih ettiğiniz kalkış noktasına göre de değişkenlik göstermektedir.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.