Bakım çalışması yapılmaktadır.

Uşak İzmir otobüs bileti Uşak veya İzmir’de bulunduğunuz konuma en yakın Metro Turizm satış ofisinden alınabilir.

Uşak İzmir arasındaki uzaklık yaklaşık 220 kilometredir. Ortalama üç saatlik mesafede ulaşım gerçekleştirilir. Bu mesafeyi, uluslararası standartlarda hizmet veren firmamız Metro Turizm’in otobüsleriyle yapmayı tercih ederseniz güvenle, konforla ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizinle beraber kat etmeye hazırız.   


Metro Turizm’den Uşak İzmir Otobüs Bileti Ne Şekilde Alınabilir

Uşak İzmir otobüs bileti Uşak veya İzmir’de bulunduğunuz konuma en yakın Metro Turizm satış ofisinden alınabilir. Size en yakın Metro Turizm satış ofisinin adres ve telefon bilgilerini öğrenmek için haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet veren çağrı merkezimiz 0850 222 34 55’den bilgi alabilirsiniz. Size en yakın satış ofisi bilgilerine internet üzerinden de ulaşmanız mümkün.

Koltuk ve sefer seçimlerinin tarafınızca rahatça yapılabildiği web sitemize ayrıca mobil uygulamamızı indirerek cep telefonunuzdan da erişebilirsiniz. Güncel bilet fiyatlarını, yapılan kampanyaları da bu şekilde takip edebilirsiniz.

Üstelik Uşak İzmir otobüs bileti internet üzerinden alındığında Metro Turizm’in yolcuları için özel bir hizmeti olan Passenger Card üyelik sistemiyle daha uygun fiyata ödeme yapmanız ve kartınızda puan biriktirmeniz de mümkündür.

İnternetim, akıllı telefonum, tabletim yok derseniz 0850 222 34 55 numaralı çağrı merkezini aradığınızda belirli bir süreye kadar bilet rezervasyonunuzu yaptırabilir ve seyahatinize bir iki saat kala satış ofisinizden biletinizi ödemesini yaparak teslim alabilirsiniz ya da kredi kartıyla kesin bilet alımını telefonla da gerçekleştirebilirsiniz.


Uşak İzmir Otobüs Bileti Almak İsteyenlerin Tercihi Metro Turizm

Uşak-İzmir arasında seyahat hizmeti veren diğer otobüs firmalarına göre en tercih edilenin Metro Turizm olması gerçeği firmamız için övünç vesilesidir. Sunduğumuz hizmete gösterilen rağbet Metro Turizm için yatırımlarını ve hizmet ağını daha da genişletmek için teşvik edici olmaktadır.

Metro Turizm’den Uşak İzmir otobüs bileti aldığınızda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan hizmet anlayışımızdan memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.