Bakım çalışması yapılmaktadır.

Bu yazı, Uşak İstanbul otobüs bileti uygun fiyatlarla ve Metro Turizm farkıyla nasıl alınabilir konusunda bilgi vermek amaçlı yazılmıştır.

Uşak-İstanbul arası yaklaşık mesafe dört yüz yetmiş kilometredir. Uşak’tan İstanbul’a ya da İstanbul’dan Uşak’a yapacağınız seyahatleri, yıllardır uluslararası standartlarda hizmet veren Metro Turizm ile gerçekleştirdiğinizde müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan hizmet anlayışımızdan memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Bu yazı, İstanbul Uşak otobüs bileti uygun fiyatlarla ve Metro Turizm farkıyla nasıl alınabilir konusunda bilgi vermek amaçlı yazılmıştır.  


Uşak İstanbul Otobüs Bileti İnternetten Nasıl Alınabilir

Seyahatinizi gerçekleştireceğiniz tarihi ve ‘nereden’, ‘nereye’ bölümlerini doldurduktan sonra uygun seferler sizin için listelenecektir. Size uygun saatte olan otobüs seferini ve koltuk numaranızı belirledikten sonra kredi kartınızla bilet alım işlemini tamamlayabilirsiniz.

Eğer sık yolculuk ediyorsanız, online bilet alırken, Metro Turizm’in Passenger Card uygulamasından da faydalanabilirsiniz. Passenger Card ile biletinizi liste fiyatından daha uygun bir fiyata alabilir ve kartınızda puan biriktirebilirsiniz. Puanlarınızı daha sonraki yolculuklarınızda para puan olarak kullanabilirsiniz.  


Uşak İstanbul Otobüs Bileti Telefonla Nasıl Alınabilir

0850 222 34 55 Numaralı Çağrı Merkezimizden haftanın yedi günü yirmi dört saat bilet alım hizmetini çağrı merkezi personelimizle birlikte telefondan gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz kredi kartınızla kesin bilet alımını yapabilir ya da sefer saatine yakın bir saate kadar rezervasyon yaptırabilirsiniz.     


Uşak İstanbul Otobüs Bileti Satış Ofisinden Nasıl Alınabilir

Metro Turizm’in yurt genelinde yaygın, 79 ilde binden fazla aktif çalışan satış ofislerine giderek istediğiniz zaman biletinizi satın alabilirsiniz. Size en yakın Metro Turizm satış ofisiyle ilgili bilgilere ulaşmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Satış ofislerimizden dilerseniz nakit ya da kredi kartınızla bilet alım işlemini yapabilirsiniz.   

Uşak İstanbul otobüs bileti almayı müşterilerimiz için en kolay hale getirmeye çalıştık. Güvenli, konforlu, uygun fiyatlı ve kaliteli seyahatlerde görüşmek üzere.