Bakım çalışması yapılmaktadır.

Uşak Antalya otobüs bileti en uygun fiyatlarla ve kaliteli, konforlu ulaşım koşullarıyla Metro Turizm’de satılmaktadır.

Ege Bölgesi’nde yer alan, tarihin pek çok dönemine şahitlik yapmış, topraklarında pek çok kültüre kucak açmış olan, coğrafyası ve yaşam kültürüyle meşhur şehrimiz Uşak ile Antalya arasındaki mesafe yaklaşık 296 kilometredir. Ortalama beş saatlik süre zarfında ulaşım gerçekleştirilir.

Antalya Uşak otobüs bileti en uygun fiyatlarla ve kaliteli, konforlu ulaşım koşullarıyla Metro Turizm’de satılmaktadır.

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum sebebiyle Metro Turizm ailesi olarak uygun fiyat politikamızla halkımızı desteklemeye devam ediyoruz. Kalitemizden, size sunduğumuz konfor ve güvenden feragat etmeden müşterilerimiz için yıllardır süregelen uluslararası seyahat standartlarını uygulamaya devam edeceğiz.    


Uşak Antalya Otobüs Bileti Metro Turizm Mobil Uygulamasıyla Cebinize Geliyor

Metro Turizm, konforlu yolculuk sunumuna bilet alırken başlıyor. Yolculuğunuzun bilet alma işlemini bulunduğunuz yerden ve istediğiniz zamanda cep telefonunuzdan birkaç tuşa basarak kolaylıkla halledebilirsiniz.     

Yeni ve ücretsiz Metro Turizm mobil uygulamamızı İOS ve Android uyumlu akıllı cep telefonunuza indirerek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Dört kolay adımda, güvenli bir şekilde, mobil uygulamamıza özel sunduğumuz indirimlerle alabilirsiniz.


Metro Turizm’den Biletinizi Almanın Diğer Yolları

Dilerseniz Uşak Antalya otobüs bileti alım işlemini yurt genelinde yaygın, haftanın yedi günü yirmi dört saat açık olan satış acentelerimizden nakit veya kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren 0850 222 34 55 numaralı çağrı merkezimizi telefonla arayarak çağrı merkezi personelimizle görüşüp kredi kartınızla biletinizi alabilirsiniz.


Uşak Antalya Otobüs Bileti Alırken Kazanın

Metro Turizm’in müşterilerine özel hazırladığı Passenger Card üyeliğinizle her yolculukta yüzde on para puan kazanırsınız. Biriktirdiğiniz puanları daha sonraki yolculuklarda bilete dönüştürebilir, ücretsiz seyahat edebilirsiniz.   

Uluslar arası standartlarda yıllardır sunduğumuz taşımacılık hizmetiyle Metro Turizm ailesi olarak siz müşterilerimize sunduğumuz fırsatları ve kampanyaları cep mobil uygulamamızdan ve internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Uşak Antalya otobüs bileti en uygun fiyata Metro Turizm’den alınır, alırken kazandırır. Güvenli, konforlu nice yolculuklarda görüşmek üzere.