Bakım çalışması yapılmaktadır.

Trabzon’a yolculuk etmek isteyenler Trabzon otobüs biletleri ne kadar sorusuna yanıt arayacaklardır.

Trabzon Karadeniz’in doğusunda yer alan bir ilimizdir. Sahip olduğu doğal güzellikleri ile dikkat çekmektedir. Zira yemyeşil yaylaları, zengin bitki örtüsü ve geniş ağaç çeşitliliğine sahip ormanları vardır. Doğa yürüyüşü, fotoğrafçılık, kampçılık gibi aktiviteler için de uygun koşullar mevcuttur.

Trabzon’da gezilecek yerlerin başında; Sümela Manastırı, Ayasofya Müzesi, Trabzon Kalesi, Uzungöl, Vazelon Manastırı, Boztepe, Çal Mağarası gelmektedir. Hem tarihi dokusu hem de doğal zenginlikleri ile mutlaka görülmesi gereken yerlerin başındadır.

Trabzon’a yolculuk etmek isteyenler Trabzon otobüs biletleri ne kadar sorusuna yanıt arayacaklardır. Zira ulaşım imkanlarından en hesaplısı otobüslerdir. Uçak ile gelmeyi düşünenlerin yüksek rakamlar ödemesi gerekmesinin yanı sıra aktarmalı uçuş yaparak, otobüs ile aynı saatte de ulaşım sağlayabiliyorlar.

Trabzon birçok şehre uzak olacağı için yolculuklar da biraz uzun sürecektir. Bu sebeple tercih edilecek otobüs firmasının güvenli ve konforlu bir yolculuk sağlaması şarttır. Metro Turizm olarak sizin konforunuz düşünülerek üretilmiş araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile 25 yıldır hizmet vermekteyiz.

En Konforlu Yolculuk En Ucuza

Trabzon otobüs bileti ne kadar sorusunun yanıtı genelde yüksek rakamlar olmaktadır. Çünkü birçok ile uzak olup, uzun süren yolculuklar fiyatı yükseltmektedir. Ancak Metro Turizm farkıyla en ucuz bileti bulmanız mümkündür.

Metro Turizm olarak; Türkiye’nin dört bir yanına seyahat edip, en uygun fiyat garantisini verip, konforlu yolculuk imkanı sağlamaktayız. Bir yıl içinde milyonlarca insanımızı taşımanın ve en çok tercih edilen karayolu taşıma şirketi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Filomuz araç bakımından zengin olup; 25 yıldır bu sektörde hizmet vermemize rağmen araçlarımızın yaş ortalaması 3’tür. Bu da her zaman yenilenen, dinamik, sizin rahatınız için sürekli gelişme içerisinde bir yapıda olduğumuzu kanıtlamaktadır.

Web sitemiz üzerinden Metro Turizm hakkında ayrıntılı bilgi almanız, Trabzon’a yolculuk yapmayı düşünüyorsanız; Trabzon otobüs bileti ne kadar sorunuza güncel yanıt almanız, online satış kısmından ise bilet satın alabilmeniz mümkündür.

Bilet satışlarımız online olarak internet üzerinden yapılabildiği gibi; bulunduğunuz şehirdeki satış noktalarımızdan ya da telefon üzerinden de yapılabilmektedir. Tüm sorularınız için 08502223455 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.