Bakım çalışması yapılmaktadır.

Sivas’a karayolu ile seyahat etmek isteyenler firmamızın uygun bilet fiyatları avantajlarından yararlanabilirler.

Sivas’a karayolu ile seyahat etmek isteyenler firmamızın uygun bilet fiyatları avantajlarından yararlanabilirler. Metro Turizm Sivas’a en çok sefer düzenleyen ve en çok tercih edilen firma olarak en uygun fiyat fırsatlarını da sunmaktadır. Sivas otobüs bileti ne kadar diye düşünüyorsanız sistemimizden hareket noktası ve tarih girerek en uygun bilet fiyatlarını görebilirsiniz.


İstanbul Sivas arası mesafe 885 km’dir bu mesafe otobüs yolculuğu ile yaklaşık olarak 9 saat 37 dakika kadar sürmektedir. Firmamızın her noktadan Sivas’a otobüs seferleri bulunmaktadır. Uzun yolculuklarda konfor ve hizmet imkanları en yüksek olan firmamız ekonomik fiyat avantajını da sunmaktadır.


Sivas’a En Ucuz Otobüs Bileti Nasıl Alınır


Sivas’a en ucuz otobüs biletini firmamızdan satın alabilirsiniz. Sitemizden dilediğiniz tarihlerde Sivas’a en uygun otobüs biletlerini bulabilirsiniz. Metro Turizm Sivas otobüs seferlerinde en konforlu yolculuğu en uygun fiyatlara yaşamanızı sağlayacak imkanlar sunuyor. Sivas’a en uygun fiyata en konforlu yolculuğu bizimle yapabilirsiniz.


Sivas yolculuğunuzda şehrin güzelliklerini keşfetmek için dinlenmiş ve huzurlu bir yolculuk yapmış olarak istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Sistemimizden hareket noktanızı ve istediğiniz tarih aralıklarını girerek en uygun fiyatlı bileti anında satın alabilirsiniz. Firmamız Sivas’a her noktadan otobüs seferi düzenlemektedir. Sitemizden bilet takibi, bagaj takibi yaparak güvenli ve keyifli yolculuk imkanını uygun fiyat avantajı ile yaşayabileceğiniz fırsatları görebilirsiniz.