Bakım çalışması yapılmaktadır.

Uygun fiyatlarla ve konforlu bir şekilde yolculuk etmek için web sitemizden veya şubelerimizden istediğiniz gün ve saatte Sivas Kayseri otobüs biletleri bulabilir, Metro Turizm ile keyifli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Sivas Kayseri arası mesafe 197 kilometredir. Yaklaşık olarak 3 saatlik bir yoldur. Sivas ve Kayseri şehirleri arasında güvenli bir yolculuk yapmak isterseniz, Metro Turzim Sivas Kayseri otobüs biletleri arasından istediğiniz tarihlerde bilet satın alabilirsiniz. Gidiş dönüş bilet seçeneklerimiz ile uygun fiyata yolculuk edebilirsiniz.

Sivas, İç Anadolu Bölgesinde yer alır. Sivas’ın, Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgesinde de toprakları bulunur. Konya’dan sonra yüz ölçümü açısından ikinci büyük şehrimizdir. Tarihte İpek Yolu güzergahında bulunması, bu şehri ticaretin merkezi haline getirmiş ve önemli bir şehir yapmıştır.

Sivas ve Kayseri birbirine yakın, iki güzel şehrimizdir. Sivas’tan Kayseri’ye Metro Turizm kalitesi ile seyahat edebilirsiniz.

Kayseri’de Turistik Yerler

Kayseri ili de Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde yer almaktadır ve Nevşehir, Yozgat, Sivas, Kahramanmaraş, Adana ve Niğde illeri ile de komşudur. Kayser’de turizm farklı alanlarda gelişmiştir. Erciyes Kayak Merkezi ile kış turizminin etkin olduğu bir şehirdir.

Sivas’ın eski dönemlerde farklı toplumlara ev sahipliği yapması bu toplumların bıraktığı dini yapılar ile inanç turizminin gelişmesine vesile olmuştur. Surp Kirkor Losovoriç Kilisesi ve Surp Astuadzadzin Kilisesi, Agias ve Anagiri Kiliseleri, Talas Rum Kilisesi, Yeşilhisar İlçesi Soğanlı Köyü Kaya Kiliseleri, Hristiyanlar tarafından ziyaret edilmektedir.  

Kayseri’de gidilecek yerlerden bazıları;

·         Melikgazi Kalesi

·         Erdemli Harabeleri

·         Palas Tuzla Gölü

·         Erciyes Kayak Merkezi

·         Sultan Sazlığı

·         Ağırnas Yeraltı Şehirleri

·         Soğanlı Harabeleri

·         Zamantı Irmağı

·         Kapuzbaşı Şelalesi

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışımız ile Sivas Kayseri Otobüs Biletleri

Metro Turizm olarak, her zaman müşterilerimizin istek ve şikâyetleri doğrultusunda hizmet vermeye gayret ediyoruz. Dinlenme tesislerimizi yolcularımızın ihtiyaçlarını düşünerek seçiyoruz. Molalarda lezzetli yemekler yiyebilmeniz veya sevdiklerinize hedilik eşya alabilmeniz için en iyi dinlenme tesislerini tercih ediyoruz.

Yolculuklarınızda gidiş-dönüş bilet seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Metro Turizm kartınız ile yaptığınız yolculuklardan sonra puanlar toplayabilir ve bu puanlarınızı bilet alış verişlerinizde kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla ve konforlu bir şekilde yolculuk etmek için web sitemizden veya şubelerimizden istediğiniz gün ve saatte Sivas Kayseri otobüs biletleri bulabilir, Metro Turizm ile keyifli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.