Bakım çalışması yapılmaktadır.

Sivas ve İzmir şehirleri arasında keyifli bir yolculuk yapmak isterseniz, Metro Turzim Sivas İzmir otobüs biletleri arasından istediğiniz tarihlerde bilet satın alabilirsiniz.

Sivas İzmir arası mesafe 1.032 kilometredir. Yaklaşık olarak 13 saatlik bir yoldur. Sivas ve İzmir şehirleri arasında keyifli bir yolculuk yapmak isterseniz, Metro Turizm Sivas İzmir otobüs biletleri arasından istediğiniz tarihlerde bilet satın alabilirsiniz. Gidiş dönüş bilet seçeneklerimiz ile uygun fiyata yolculuk edebilirsiniz.

Metro Turizm olarak, sürekli genişleyen ulaşım ağımız ile şehirler arası karayolu ulaşımında, güvenilir ve konforlu hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sivas’ın Köklü Tarihi ve Yapıları

Sivas şehrimizin büyük bir bölümü İç Anadolu Bölgesinde yer alır. Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgesinde de toprakları bulunur. Konya’dan sonra yüz ölçümü açısından ikinci büyük şehrimizdir. Tarihte İpek Yolu güzergahında bulunması, ticaretin merkezi olmasını sağlamış ve Sivas’ı önemli bir şehir yapmıştır.

Sivas, özellikle Anadolu Selçukluları dönemine ait eserleri ile tarihi yapısını sürdürmektedir. UNESCO tarafından dünya miras kültür listesine alınan Sivas Ulu Camii Anadolu geleneksel taş işçiliğinin en güzel örneklerinden biridir. Sivas’ta bulunan diğer medreseler de görülmeye değerdir.

Sivas’ın tarihi ve kültürel değerlerinin yanında doğal güzellikleri de dikkat çekmektedir.

·         Hafik gölü

·         Zara Tödürge gölü

·         Gemerek Sızır şelalesi

·         Gürün Şuğul Vadisi

·         Gürün Gökpınar Gölü

·         Balıklı Kaplıca gibi ziyaret edebileceğiniz doğal alanları vardır.

Metro Turizm ile İzmir’e Yolculuk

İzmir, Türkiye'nin üçüncü büyük kentidir. İzmir’in kuzeyinde Madra Dağları ve Balıkesir, güneyinde Kuşadası Körfezi ve Aydın, batısında Çeşme Yarımadası ve kendi adı ile anılan İzmir Körfezi, doğusunda da Manisa ili yer almaktadır.

İzmir’i tek bir günde gezmek mümkün değildir. İzmir’i keşfetmek için uzun bir süre İzmir’de kalmalısınız. Böylece doğal güzelliklerinin birçoğunu görme imkanı yakalarsınız.

Sivas İzmir Otobüs Biletleri ile Her Yere Ekonomik Seyahat Edin

Metro Turizm olarak, yolcularımızın istek ve şikayetlerini değerlendiriyor, beklentilerini karşılamaya gayret ediyoruz. Ekonomik ama kaliteden de ödün vermeyen ulaşım hizmetlerimiz sayesinde herkes seyahat etme imkanı bulabiliyor.

Uygun fiyatlarla ve konforlu bir şekilde yolculuk etmek için web sitemizden veya şubelerimizden istediğiniz gün ve saatte Sivas İzmir otobüs biletleri bulabilir, Metro Turizm ile keyifli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca Metro Turizmin kişiye özel kartları sayesinde indirimli yolculuklar yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.