Bakım çalışması yapılmaktadır.

Sivas İstanbul ucuz otobüs bileti satın almak için firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Sivas kentinin mistik ve büyülü güzelliğinden Boğaz’ın muhteşem kokusu ve İstanbul’un tarihini sunan yerlere yapacağınız yolculuğunuzda Metro Turizm size konforlu ve kaliteli bir seyahat sunuyor.

Sivas İstanbul arasında olan seferlerimizde sizin layık olduğunuz en kaliteli ve güvenilir araç filomuzu kullanarak arzu ettiğiniz hizmeti de anında almanızı sağlıyoruz. Farklı durak noktaları ve dinleme tesisi molaları ile seyahatinizde değişik şehirleri ve bu şehirlerin lezzetlerini de tatma şansınız yer alıyor.

Metro Turizm firmamız ucuz Sivas İstanbul otobüs bileti satın alabileceğiniz adrestir. En kaliteli, konforlu ve güvenli seyahati en uygun fiyat ile tamamlama şansını sizlere sunmaktayız.


Sivas İstanbul Ucuz Otobüs Bileti ile Keyifli ve Konforlu Otobüs Seyahati

Otobüs yolculuğunun keyfini doya doya yaşamanızı sağlayan Metro Turizm firmamız, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sunuyor. Dilerseniz TV Seyrederek takip ettiğiniz program veya dizileri izleyebilir dilerseniz listede yer alan filmler arasında seçim yaparak yolculuğunuz boyunca film izleme keyfini yaşayabilirsiniz.

İnternet hizmetinin de bulunduğu firmamızın otobüslerinde işlerinizi kolayca hallederek arzu ettiğiniz an e-maillerinizi de rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Kitabınızı okurken, maillerinizi incelerken ya da en sevdiğiniz diziyi seyrederken ikramlarımız da sizlere eşlik edecektir.


Online Bilet Satışı

Sivas İstanbul ucuz otobüs bileti satın almak için firmamızdan yararlanabilirsiniz. En iyi kaliteli ve konforlu imkânları en uygun fiyatlar ile sunan firmamızdan aynı zamanda indirimli bilet satın almak için üyelik kartına da başvurmanız mümkündür.

Üyelik kartı ile ülkemizin tüm şehirlerine indirimli bilet satın alarak seyahat edebilirsiniz. Otobüs bileti alımınızda dilerseniz satış ofislerimizi ziyaret edebilir, isterseniz de online bilet alımını tercih edebilirsiniz.

Metro Turizm firmamızın internet adresinin ana sayfasında yer alan online bilet alımı alanından güzergahınızı belirleyerek tarih seçimini yapıp seferleri anında görebilirsiniz.

Araç hakkında bilgi, durak ve sefer noktalarına da ulaşım sağlayabileceğiniz alandan anında dilediğiniz sefere ait aracı seçerek biletinizi satın alabilirsiniz.

Online bilet alım işleminizde tek seferin yanı sıra gidiş dönüş bileti olarak da anında bilet satın almanız mümkündür. Sitede yer alan kampanyalardan yararlanarak daha da uygun fiyat seçenekleri ile yolculuğunuzu yapma imkânınız bulunuyor.