Bakım çalışması yapılmaktadır.

Sivas İstanbul otobüs bileti Metro Turizm firmamızın bilet satış ofislerinden ya da internet kanalı ile satılan biletlerdir.

Sivas kentimizin tarihsel güzelliğinden İstanbul’un boğaz kokusuna uzanan yolculuğunuzu otobüs rahatlığı ve konforu ile gerçekleştirmek isterseniz en uygun fiyat ve kaliteli hizmeti sunan Metro Turizm firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Sivas İstanbul otobüs bileti Metro Turizm firmamızın bilet satış ofislerinden ya da internet kanalı ile satılan biletlerdir. Bilet satış ofisimizi ziyaret ederek sefer ve araç hakkında bilgi edinerek biletinizi anında teslim alabilirsiniz. Aynı zamanda satış ofisimize telefon ile ulaşım sağlayarak da bilgi edinme ve rezervasyon yaptırma şansınız da bulunmaktadır.

Sivas İstanbul otobüs bileti Metro Turizm online bilet uygulamasının yer aldığı ana sayfamızdan güzergah belirleyerek seferleri görebilir ve otobüs biletlerinizi hemen satın alabilirsiniz.


Sivas İstanbul Otobüs Bileti Metro ile Online Bilet Nasıl Alınır

Online bilet alımı sırasında dilediğiniz sefer ile ilgili detaylı bilgi edinme şansınız da yer alıyor. Dinleme tesisleri, sefer durakları ve araç ile ilgili tüm bilgilere ulaşım sağlayarak arzu ettiğiniz koltuk numarasını satın alabilirsiniz.

Online bilet alım işleminizde tek gidiş biletini almanın yanı sıra gidiş dönüş biletinizi de almanız mümkün. Metro Turizm sayfasında yer alan kampanyalardan sizin için uygun olan seçimi yaparak yararlanabilirsiniz.

Otobüs bileti alımınızda daha ekonomik bir seçim tercih etmek için Metro Turizm üyelik kartına başvurarak tüm şehirlerarası seyahatleriniz için indirim uygulamalarından da faydalanabilirsiniz.


Yolculuğunuz Kaliteli, Konforlu ve Huzurlu

Sivas kentinden yapacağınız İstanbul yolculuğunuzda kaliteli ve konforlu bir seyahat geçirmek isterseniz Metro Turizm araçlarını tercih edebilirsiniz. Güvenli araç filosunun yer aldığı seferlerde aynı zamanda huzurlu bir seyahat sizi bekliyor. Dilerseniz kitap okuyarak, dilerseniz film seyrederek ve dilerseniz internette gezinerek yolculuğunuzu dilediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz.

Rahat koltuğunuzda kahvenizi yudumlarken takip ettiğiniz dizi ya da programları seyretme şansınızda bulunuyor. Seyahatinizin son durağına varış yapmanız ile beraber Metro Turizm servisleri ile şehir içi ulaşımınızı da sağlıyoruz.

Sevdiklerinizin yapmış oldukları otobüs yolculuğunda onlara ulaşım sağlayamadığınız durumlarda “Yolcum Nerede” uygulamamızdan yararlanarak otobüs güzergâhı hakkında bilgi edinebilir ve tahmini varış saatini öğrenebilirsiniz. “Yolcum Nerede” uygulamasından yararlanmak için araç plakası ya da bilet numarasını bilmeniz yeterlidir.