Bakım çalışması yapılmaktadır.

Sivas ve Ankara şehirleri arasında güvenli bir yolculuk yapmak isterseniz, Metro Turzim Sivas Ankara otobüs biletleri arasından istediğiniz tarihlerde bilet satın alabilirsiniz.

Ankara, karayolu ulaşımının uğrak noktalarından biridir. Metro Turizm ile Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşmak ya da Ankara’dan diğer şehirlere yolculuk etmek mümkün. Türkiye’nin Başkenti Ankara’ya en ekonomik ve konforlu ulaşım için Sivas Ankara otobüs biletleri arasından istediğiniz gün ve saatte biletlere ulaşabilirsiniz.

Metro Turizm olarak yıllardır edindiğimiz tecrübeler sayesinde müşteri taleplerini karşılayarak ulaşım sektöründe hizmet veriyoruz. Güvenli ve hızlı bir ulaşım isteyenler için aynı zamanda konforlu bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Ulaşımda sıkça kullanılan Ankara ili için çok çeşitli saat seçeneklerimiz ile sürekli bir ulaşım ağımız mevcuttur.


Sivas Ankara Otobüs Biletleri ile Sivas’tan Ankara’ya yolculuk

Sivas Ankara arası mesafe 440 kilometredir. Yaklaşık olarak 5 buçuk saatlik bir yoldur. Sivas ve Ankara şehirleri arasında güvenli bir yolculuk yapmak isterseniz, Metro Turzim Sivas Ankara otobüs biletleri arasından istediğiniz tarihlerde bilet satın alabilirsiniz. Gidiş dönüş bilet seçeneklerimiz ile uygun fiyata yolculuk edebilirsiniz.

Sivas şehrimizin büyük bir bölümü İç Anadolu Bölgesinde yer alır. Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgesinde de toprakları bulunur. Konya’dan sonra yüz ölçümü açısından ikinci büyük şehrimizdir. Tarihte İpek Yolu güzergahında bulunması, ticaretin merkezi olmasını sağlamış ve Sivas’ı önemli bir şehir yapmıştır.

Sivas gibi tarihi yapılara sahip olan bir diğer şehrimiz ise ülkemizin başkenti olan Ankara’dır. Sivas ve Ankara birbirine çok uzak sayılmayan iki güzel şehrimizdir. Sivas’tan Ankara’ya Metro Turizm kalitesi ile seyahat edebilirsiniz.


Yolcularımızın Memnuniyeti Her Zaman Önceliğimiz

Karayolu ulaşımında tercih edilen bir firma olmamızın öncelikli sebebi müşterilerimizin istek ve şikayetlerini dikkate almamızdır. Firma olarak, siz değerli yolcularımızın yorulmadan seyehat etmesi için konforlu bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Her zaman yolcularımızın taleplerini değerlendiriyor ve  beklentilerini karşılamak için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yolcuların memnuniyetini sağlamayı hedefleyen kalite anlayışımız ile otobüslerimizi rahatınızı düşünerek seçiyoruz.

Ankara’ya her ilden çok çeşitli saat seçeneklerimiz ile sürekli bir ulaşım ağımız mevcuttur. Uygun fiyatlarla ve konforlu bir şekilde yolculuk etmek için istediğiniz gün ve saatlerde Ankara Sivas otobüs biletleri bulabilir, Metro Turizm ile keyifli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.