Bakım çalışması yapılmaktadır.

Şanlıurfa otobüs biletleri ne kadar sorusunun yanıtını almadan önce Metro Turizm’in sayfa üzerinde yayınladığı yolcu hakları konusunda bilgi sahibi olmanızda fayda var.

Şanlıurfa otobüs biletleri ne kadar sorusunun yanıtını almadan önce Metro Turizm’in sayfa üzerinde yayınladığı yolcu hakları konusunda bilgi sahibi olmanızda fayda var. Günümüzde tüketici olarak daha bilinçli bir hal almış durumdayız. Bu da konu her ne olursa olsun tüketici olarak haklarımızı bilmemizi zorunlu hale getiriyor.


Metro Turizm Yolcu Hakları Nelerdir


Şanlıurfa otobüs biletleri ne kadar sorusuna yanıt bulabilmek için internet sitemizi ziyaret edebilir, müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz. Metro Turizm yolcu hakları için aşağıda detaylar yer almaktadır.

·         Yolculuk başlamadan önce bagaj teslimi esnasında bagajınızın kaybolmaması ya da farklı kişiler tarafından alınmaması için bagaj kuponunuzu almanız son derece önemlidir.

·         Bagaj kuponunuzu alırken oturduğunuz koltuk numarasının doğru yazıldığından emin olmalısınız.

·         Bagaja verdiğiniz parça adedi kadar bagaj kuponu almanız zorunludur. Aksi takdirde bunun sorumlusu siz olacaksınız.

·         Bagajınızın içerisinde değerli bir eşya varsa ve siz bu konu hakkında firmaya bilgi vermediyseniz, kaybolan eşyalarınızdan siz sorumlusunuz. Firmanın bagaj kaybolması durumunda sorumluluğu aldığınız bilet tutarının iki katı kadardır.

·         Vereceğiniz bagajın sınırı koltuk başına 30 kg’dır. Eğer bisikletli bir yolcu iseniz bu sınır 20 kg’a düşmektedir. Aksi durumunda artı ücrete tabi tutulacaksınız.

Şanlıurfa otobüs biletleri ne kadar sorusu hakkında fikir sahibi olurken aynı zamanda yolculuk haklarınızı da biliyor olmanız bizim için büyük önem taşımaktadır.