Bakım çalışması yapılmaktadır.

Şanlıurfa Antalya otobüs bileti satın alarak yaklaşık 11-12 saatlik bir yolculuk edebilirsiniz.

Şanlıurfa Antalya arası mesafe 967 kilometredir. Şanlıurfa Antalya otobüs bileti satın alarak yaklaşık 11-12 saatlik bir yolculuk edebilirsiniz.  Bu yolculuk sürecini keyifli hale getirmek için güvenilir ve konforlu bir firmayı seçerek yola çıkmanızda fayda var. Şanlıurfa Antalya otobüs bileti alıp hemen yola çıkabilirsiniz.

Uzun yolcukluklarda seyahat ettiğiniz aracın konforlu olup olmaması, klima, televizyon gibi ihtiyaçların yeterli olması ve çalışır durumda olması çok önemlidir. Şanlıurfa Antalya otobüs bileti seçerken aradığınız özelliklerdeki araçları tercih ederek yolculuğunuzu daha kaliteli geçirebilirsiniz.

Yolculuklarınızı Geziyle Tamamlayın

Şanlıurfa doğal yapısı ve kendine has kültürü ile turistik özelliğe sahip bir şehrimizdir. Gezilerin uğrak yerlerden biri olan Şanlıurfa’ya her yıl çok sayıda ziyaretçi gelir.

Antalya’da yaz turizm ile ön plana çıkar, aynı zamanda birçok tarihi yapılara ev sahipliği yapar. Şanlıurfa Antalya otobüs bileti ile bu şehirler arası yolcuğunuzda en azından bir gününüzü gezmeye ayırmanız iyi bir tercih olabilir.

Şanlıurfa Antalya otobüs bileti ile iki şehir arasında yolculuk ederken biletim de uyguna gelsin diyorsanız, avantajlı firmalardan yararlanabilirsiniz. Kişiye özel kartları bulunan otobüs firmalarında her Şanlıurfa Antalya otobüs bileti aldığınızda puan biriktirebilirsiniz.

Uygun fiyatlı Şanlıurfa Antalya otobüs bileti

Ekonomik fiyatlarla yolculuk etmek için Şanlıurfa Antalya otobüs bileti alırken Metro Turizmi tercih edebilirsiniz. Metro Turizm kartınız sayesinde her bilet alışınızda puanlar biriktirerek, bir sonraki biletinizi uyguna getirebilirsiniz. Metro Turizm’in sefer çeşitliliği ile istediğiniz tarih ve saate Şanlıurfa Antalya otobüs bileti bulabilirsiniz.

Yolcu memnuniyeti ve kaliteyi esas alan Metro Turizm’den Şanlıurfa Antalya otobüs bileti aldığınızda, uzun yolculuğunuz keyifli hale gelecektir. Yolculuk esnasında yiyecek içecek ikramı ve çeşitli hizmetleri ile güzel vakit geçirmeniz sağlanır. Metro Turizmin anlaşmalı olduğu dinlenme tesislerinde, mola saatlerinizde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz.

Şanlıurfa Antalya otobüs bileti satın almak için Metro Turizm’in web sitesini ziyaret edebilir ya da firmanın size en yakın şubesine giderek de biletinizi alabilirsiniz. Ayrıca istek ve şikayetlerinizi, web sitesinden veya iletişim bilgilerinde yer alan telefon numarasından firmaya ulaşarak iletebilirsiniz.