Bakım çalışması yapılmaktadır.

Samsun Trabzon arası rota 346km’dir. Yolculuk ortalama 5 saat 24 dakika sürmektedir.

Samsun Trabzon arası rota 346km’dir. Yolculuk ortalama 5 saat 24 dakika sürmektedir.  Bu güzergahta en çok tercih edilen firma olarak sürekli seferler düzenliyoruz. En uygun bilet fiyatları ve konforlu yolculuk garantisi ile firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Sitemizde kampanyalar bilet bilgileri,bagaj bilgileri gibi konularda detaylı arama yapabilirsiniz.


Samsun Trabzon otobüs bileti ne kadar sorunuzun cevabını en uygun bilet fiyatlarını sunan firmamızdan istediğiniz her an öğrenebilirsiniz. Yolculuk yapmak istediğiniz yeri ve nereden hareket etmek istediğinizi yazarak sefer saatleri ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Samsun Trabzon seferlerinde en uygun fiyatları ve Metro Turizm kalite farkını bizimle yaşayabilirsiniz.


 En Uygun Fiyata Samsun Trabzon Otobüs Biletleri


Metro Turizm Samsun Trabzon arası yolculuklarda en popüler firma olarak kalite ve uygun fiyat fırsatları ile hizmet sunmaktadır. Samsun Trabzon otobüs bileti ne kadar diye düşünmenize gerek kalmadan firmamızda en uygun fiyatları bulabilirsiniz. Kusursuz bir yolculuk keyfini yaşarken indirimli fiyatlarla ekonomik yolculuk etme imkanını bizimle yaşayabilirsiniz.


Samsun Trabzon arasında firmamız en uygun bilet avantajları ve size özel kampanyalarla hizmet sunmaktadır. Sitemizden istediğiniz tarih ve saate, istediğiniz güzergah için bilet satın alabilirsiniz. Hizmet ve konforda en iyi imkanları sunan firmamız en uygun bilet fiyatlarını da sunmaktadır.En uygun fiyata Samsun Trabzon otobüs biletini sitemizden istediğiniz her an satın alabilirsiniz.